Poprzedni artykuł: Anna Lewandowska – przepis na koktajl, który poprawia urodę Następny artykuł: Proste i bardzo skuteczne sposoby Aliny Rose na poprawę trawienia!

Linia na brzuchu to nowa luka między udami?

Fitness,
,
, tagi: płaski brzuch, linia na brzuchu, wyzwanie na płaski brzuch
Szczytem marzeń wielu odchudzających się dziewczyn jest płaski brzuch. W dzisiejszych czasach łatwo jednak dojść do absurdu, o czym świadczą najnowsze doniesienia z zachodnich serwisów lifestylowych.

Jeszcze trzy lata temu hitem Instagrama była luka między udami. Internet oczywiście nie znosi próżni, dlatego niedawno znaleziono „godnego” następcę kontrowersyjnego trendu. Mowa o linii na brzuchu, która wygląda jak pionowe pęknięcie i ma świadczyć o idealnie wyrzeźbionych mięśniach. Chyba nie ma przesady w stwierdzeniu, że taka linia to nic innego jak damska wersja męskiego sześciopaku.

Czytaj też:  Błędy, które robią kobiety rozpoczynające przygodę z fitnessem

Wcześniej wzorem do naśladowania była m.in. Cara Delevingne. Teraz spogląda się na modelki, które na Instagramie publikują fotografie swojego perfekcyjnego brzuszka. Za przykłady podaje się m.in. Jourdan Dunn, Bellę Hadid, Stellę Maxwell, Emily Ratajkowski i Hannah Bronfman.

Komentatorzy twierdzą jednak, że nowy trend – nazywany po prostu Ab Crack – to zły sygnał dla ich fanek.

Czytaj też: Gwiazdy, które sporo schudły

Wprawdzie przekonuje się, że luka między udami została przyćmiona przez całkiem głęboki „rowek” na brzuchu, ale łatwo sobie wyobrazić, że prawdziwe pasjonatki odchudzania nie zrezygnują z jednego na rzecz drugiego. Lato może zachęcić je zarówno do intensywnych ćwiczeń ud, jak i brzucha.

Pamiętajcie – przesada w żadną stronę nie jest dobrym pomysłem.

Fot. Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 czerwca 2018, 07:56

Nasze propozycje