Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Książka z DVD Gym Break SUPER WO/MAN! Następny artykuł: Mariola Bojarska-Ferenc: metryka jest w nas, nie w dowodzie osobistym

Magbook "Płaski brzuch"

Na liście fitnessowych celów wielu kobiet pierwsze miejsce zajmuje płaski brzuch. Ale prawda jest taka, że nie każda z nas ma w sobie wystarczająco determinacji, by go osiągnąć

Magbook "Płaski brzuch" napisany został dla wszystkich zabieganych kobiet, którym trudno jest wygospodarować czas na długie i skomplikowane treningi. To 8-tygodniowy, kompleksowy plan, który uwzględnia zarówno ćwiczenia, jak i dietę sprzyjającą chudnięciu.

Łatwo go wkomponować w codzienne obowiązki, nie wymaga wielu przygotowań, dużego nakładu czasu ani specjalistycznych urządzeń. Ćwiczenia opracowane zostały przez ekspertów, dokładnie sfotografowane i opisane tak, by ich wykonanie nie stanowiło żadnego problemu.

Oprócz tego w magbooku znajdzie sie wiele cennych porad motywacyjnych, m.in. jak oprzeć się dietetycznym grzeszkom czy nie zrezygnować w drodze do celu. 

Polecany film

Trening na zdrowy kręgosłup Fitness team Polki.pl


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2017, 20:05

Nasze propozycje