Poprzedni artykuł: Dieta źródłem sukcesu sportowca Następny artykuł: Magda Gessler schudła! Czy to efekt „białej diety"?

Jej chłopak mówił, że jest obrzydliwa. Nie zgadniecie, jak szybko ta dziewczyna pozbyła się 90 kg!

Fitness, , tagi: problemy w związku
Wygląda jak normalna nastolatka w tym wieku, a mimo to została nazwana obrzydliwą. Co się stało?

Kiedy okazało się, co Miranda Baker zrobiła, gdy jej chłopak nazwał ją "obrzydliwą", bardzo szybko stała się gwiazdą internetu. O historii tej nieszczęśliwej miłości bardzo głośno mówi się teraz w zagranicznych mediach. W rozmowie z DailyMail Online zdecydowała się opowiedzieć o tym, co się stało.

Miranda Baker pozbyła się 90 kg

Ta 18-latka mimo że nie ma figury modelki, cieszy się ogromnym powodzeniem wśród mężczyzn. Nie jest otyła, a mimo to jej chłopak nazwał ją "obrzydliwą". Spotykali się zaledwie pięć tygodni i kiedy wreszcie wybrali się na kolację z rodzicami Baker, dziewczyna przekonała się, z kim tak naprawdę umawia się od pewnego czasu.

Zobacz także: 5 motywujących porad od dziewczyny, która zrzuciła... 70 kg!

Po tym, jak oboje przyjechali do restauracji, spędzili tylko pozornie miły wieczór... Miranda powiedziała DailyMail Online, że gdy było już po wszystkim, jej chłopak powiedział, że "to, w jaki sposób się dzisiaj zachowywała, był obrzydliwy i nieatrakcyjny". Dziewczyna szybko dodała, że to było ich ostatnie spotkanie. Po tym niesmacznym incydencie po prostu go zostawiła przed restauracją i pojechała bawić się ze znajomymi.

Godzinę później on zaczął do mnie wydzwaniać i krzyczeć na mnie, że powinnam go przeprosić za to, że go zostawiłam. Więc powiedziałam mu, że nigdy w życiu nie zrobię tego po tym, jak nazwał mnie obrzydliwą i nieatrakcyjną - powiedziała Miranda Baker.

Historię postanowiła opisać na swoim Twitterze. Tam szybko stała się bardzo popularna. Ilość udostępnień oraz polubień rosła z każdą chwilą. Stale napływało również komentarzy. Za co internauci natychmiast polubili Mirandę Baker? Nastolatka zaskoczyła wszystkich metamorfozą na zdjęciu.

Stwierdziła, że przecież bez problemu uda jej się zrzucić 90 kg. I wcale się nie pomyliła. Na zdjęciu przed pozuje uśmiechnięta, szczupła dziewczyna z chłopakiem, a na zdjęciu po... nadal widzimy uśmiechniętą i szczupłą Mirandę, ale jej chłopaka już nie ma. Baker postanowiła wyciąć partnera z fotografii i pozbyć się w ten sposób 90 kg :).

Zdjęcie: Screen z Twitter.com/Mandy_Rose99

Ale ta historia ma drugie dno... Okazuje się, że sytuacja nie do końca wyglądała tak, jak opisywała ją dziewczyna. Chłopak, którego Miranda usunęła ze zdjęcia, również zabrał głos w całej sprawie. A jego wypowiedź niestety nie stawia już 18-latki w dobrym świetle. Czy tak wygląda prawdziwa strona tego związku?

Wszyscy powininni wiedzieć, że istnieje różnica między nazwaniem kogoś obrzydliwym, a powiedzeniem "Myślę, że to nieatrakcyjne i obrzydliwe, kiedy dziewczyna upija się w każdy weekend i zachowuje się wtedy w niekontrolowany sposób", nie zapominajmy o kontekście wypowiedzi - napisał na swoim Twitterze były chłopak Mirandy.

Po tym, jak prawda wyszła na jaw, dziewczyna zdecydowała się usunąć obraźliwy wpis. Tłumaczyła się tym, że chciała tylko sprawdzić, czy tak niewinny żart może szybko stać się popularny.

Zdjęcie główne: Twitter.com/Mandy_Rose99

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 grudnia 2018, 09:27

Zobacz także

Nasze propozycje