Poprzedni artykuł: Ten produkt miał odchudzać, a tymczasem... dziewczyny od niego tyją! Następny artykuł: Tak szczupłej Britney Spears już dawno nie widziałyśmy! Jaki jest sekr...

Olga Bołądź 20 kg grubsza? Na tym zdjęciu aż trudno ją rozpoznać...

Fitness,
,
, tagi: metamorfozy gwiazd, Olga Bołądź
Takiej Olgi Bołądź jeszcze nie widziałyśmy. W filmie "Botoks" Patryka Vegi w ogóle nie przypomina siebie.

Trudno nam sobie wyobrazić Olgę Bołądź grubszą o 20 kg... Zawsze zachwycałyśmy się jej drobną, ale wysportowaną figurą. Tymczasem w "Botoksie" Patryka Vegi jej sylwetka pozostawia wiele do życzenia.

Olga Bołądź przytyła do roli?

Do tej pory przed oczami mamy obraz umięśnionego brzucha Olgi Bołądź. Wcielając się w postać podporucznik Aleksandry Lach "Białko" w filmie "Służby specjalne" (2014) udowodniła, że dla roli potrafi się bardzo zmienić. Podobnie zresztą jak Margot Robbie, która ostatnio przeszła naprawdę drastyczną metamorfozę... 

Przez kilka miesięcy Bołądź ostro trenowała, czego efekt była sylwetka z perfekcyjnie zarysowanymi mięśniami. Pozwoliła sobie nawet zgolić włosy.

Zdjęcie: Kadry z filmu "Służby specjalne"

Ale patrząc na nowy zwiastun "Botoksu" nietrudno zauważyć, że Bołądź, która gra rolę Danieli, ratowniczki medycznej, bardzo się zmieniła... 

W jednej ze scen widać Bołądź zupełnie nago. Ma opuchniętą twarz i wyraźnie pogrubione ciało. Daniela przeszła kilka operacji plastycznych, w tym między innymi odessania tłuszczu z okolic brzucha oraz ud. Poddała się również zabiegowi powiększenia ust, poprawiła nos oraz pozbyła się licznych przebarwień na twarzy.

Pulchniejsza sylwetka aktorki to zapewne zasługa charakteryzatorów (albo specjalnego programu graficznego), bo patrząc na zdjęcia Olgi, raczej nie przytyła celowo do roli.
Ale metamorfoza i tak robi niesamowite wrażenie! 

Zdjęcie: Ons.pl

Szokujący "Botok" Patryka Vegi

Nowy film Patryka Vegi budzi spore kontrowersje. Produkcja opowiada o życiu i pracy lekarzy, pielęgniarek oraz ratowników medycznych. Ale jak nietrudno wywnioskować z pojawiających się zwiastunów, będzie to raczej dość mocna opowieść o pracy w służbie zdrowia. Obsada jest naprawdę zacna. Wśród czołowych gwiazd są chociażby wspomniana wcześniej Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Sebastian Fabijański, Piotr Stramowski. Film trafi do kin 29 września 2017 roku.

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Zdjęcie główne: Ons.pl

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lipca 2018, 10:43

Nasze propozycje