Poprzedni artykuł: Magda Gessler schudła? O TYM zdjęciu mówią wszyscy! Następny artykuł: Co to jest syrenig? Ten terening spawi, że twój brzuch będzie idealnie...

Wpadka Rihanny! Czy gwiazda przerabia swoje zdjęcia w Photoshopie?

Fitness,
,
, tagi: rihanna, gwiazdy, wpadki urodowe, photoshop
Czy seksowna Barbadoska próbuje wyszczuplać się za pomocą programów graficznych? To zdjęcie nie pozostawia złudzeń!

Czy Rihanna właśnie zaliczyła wpadkę? O gwieździe znów jest głośno i ponownie chodzi o jej figurę, a precyzyjniej rzecz ujmując, o modyfikacje, jakim ją ostatnio poddaje. Jednak tym razem na rzeczy jest nie żaden trening ani dieta (RiRi niedawno dość wymownie pokazała, że raczej się nią nie przejmuje), ale... obróbka zdjęć w Photoshopie.

Rihanna próbuje wyszczuplać się na zdjęciach w Photoshopie?

O tym, że Barbadoska w ostatnich miesiącach przytyła kilkanaście kilogramów, wiedzą już wszyscy - gwiazda zabawnie skomentowała zainteresowanie jej wagą i wydaje się, że większość fanów zdążyła już przyzwyczaić się do jej nowego wizerunku. Jednak - wbrew temu, co niedawno sugerowała - sama Rihanna ma najwyraźniej jednak problem z całkowitą akceptacją swoich pełniejszych kształtów. Wiele wskazuje na to, że próbuje "poprawiać" je w programach graficznych!

Ostatnio RiRi pojawiła się na festiwalu Crop Over, na którym zaprezentowała nie tylko nowy, odważny kolor włosów, ale także bardzo skąpą kreację. Zdjęciami z imprezy podzieliła się za pośrednictwem Instagrama... No właśnie - z jednym z nich jest coś bardzo nie tak. Tylko zobaczcie:

Źródło zdjęcia: Instagram

Na pierwszy rzut oka wszystko jest w porządku, ale przyjrzyjcie się kciukowi Rihanny - co tam się wydarzyło? Czyżby gwiazda miała... podwójny paznokieć? Chyba coś tutaj poszło nie tak.

Fani błyskawicznie wychwycili zaskakujący szczegół i pytają wprost: dlaczego RiRi to robi? No właśnie - my też się zastanawiamy. Nawet z dodatkowymi kilogramami gwiazda jest bardzo seksowna i kobieca, po co więc próbuje na siłę się upiększać? Naszym zdaniem nie ma takiej potrzeby...

Zobacz też: Choć zbliża się do 60-tki, wciąż wygląda świetnie. Teraz zdradziła jeden ze swoich pielęgnacyjnych sekretów!

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecamy wysoko oceniane lakiery do paznokci z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lipca 2018, 21:52

Nasze propozycje