Poprzedni artykuł: Ten mężczyzna podbija Instagram - ludzie nie mogą uwierzyć w jego praw... Następny artykuł: Rihanna odpowiedziała hejterom i pokazała, co tak naprawdę je - fani s...

Znana trenerka fitness i prezenterka jest w ciąży! Który to miesiąc?

Fitness, , tagi: ciąża
Kojarzysz siostrzany duet ADiHD? Milena Krawczyńska oraz Ilona Krawczyńska prowadzą razem program w stacji telewizyjnej 4fun.tv. A teraz jedna z nich ogłosiła, że jest w ciąży!

Radosną nowiną podzieliła się Milena Krawczyńska. Okazuje się, że przyszła mama jest już w piątym miesiącu ciąży i urodzi pod koniec roku. W tym czasie brzuszek wcale się znacząco nie powiększył, więc przez tyle miesięcy gwiazda bez problemu mogła ukryć powoli pojawiające się krągłości. 

Milena Krawczyńska w ciąży

W jednym z niedawno dodanych zdjęć na instagramowym profilu sióstr ADiHD, Milena pozowała w zwiewnej sukience na plaży i trzymała w dłoniach niemowlęce skarpetki. W opisie do niego dodała, że "czas podzielić się z fanami tą nowiną". Zdradziła również, że "baby-boy is coming". Tym samym Milena wyjawiła płeć dziecka. 

Zdjęcie: Instagram, Instagram, Instagram

Na zdjęciu oznaczyła również swojego partnera. Fani nie kryli zaskoczenia. W końcu siostry ADiHD obserwuje już prawie 64 tysięcy osób! W komentarzach pojawiło się mnóstwo pozytywnych słów z gratulacjami dla przyszłej mamy. Niedługo później Milena dodała kolejne zdjęcie, na którym to pozowała już w chabrowym bikini.

Niby to już 18. tydzień, ale brzuszek nie jest bardzo widoczny nawet w kostiumie. Napisała pod nim:

Ja widzę już dużą różnice w swoim ciele. Nawet po zdjęciach. Mama dzwoni i mówi "Rób sobie raz na miesiąc zdjęcia! Fajna pamiątka!" Tak zamierzam!

A ostatnio pojawiła się jeszcze jedna fotografia. Prezenterka zdradziła, że już powoli czuje zakupowe szaleństwo związane z kompletowaniem wyprawki dla malucha

Kim są siostry ADiHD?

Wiele osób myli Milenę oraz Ilonę. Siostry są do siebie łudząco podobne, ale nie są bliźniaczkami, jak mogłoby się wydawać. Między nimi są trzy lata różnicy. Jak piszą na swojej stronie internetowej:

Obie tańczyłyśmy w dzieciństwie w zespole tanecznym, jednak to Milena wybrała taniec jako jej przyszłość. Skończyła kierunek choreografia i taniec z wyróżnieniem, szkoliła się na Brodway’u, jest także mgr kultury fizycznej i zdrowotnej, stworzyła program treningowy Fit and Jump i szkoli wszystkich trenerów Fit and Jump z Polski i nie tylko. 

Ilona z kolei skończyła dziennikarstwo na specjalizacji public relations. W trakcie robienia licencjatu została Miss Polski Ziemi Łódzkiej. Brała również udział w konkursie Miss Polski, po czym reprezentowała Polskę w Chinach na międzynarodowym konkursie Miss Bikini Universe. Tam natomiast zdobyła tytuł Miss Friendship. Teraz studiuje zarządzanie biznesem.

Znacie siostry ADiHD? Lubicie je? :)

Zdjęcie główne: Instagram, Instagram

Jesteś w ciąży i boisz się rozstępów? Koniecznie przetestuj te kosmetyki:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 listopada 2018, 13:00

Nasze propozycje