Poprzedni artykuł: Ten suplement zabił już 44 osoby! Działa jak narkotyk i uzależnia Następny artykuł: Ten napój poleca Anna Lewandowska, ale okazuje się, że może być niezdr...

Fit bliźniaczki podbijają polski Instagram. Zagrożą Chodakowskiej i Lewandowskiej?

Fitness, , tagi: trening
Czyżby Ewie Chodakowskiej i Annie Lewandowskiej rosła konkurencja? :) Sandra i Agnieszka Krakowskie stają się coraz bardziej popularne.

Kolejne siostry próbują zaistnieć w polskim show-biznesie, ale te na sławę nie zapracowały skandalami. Siostry Krakowskie chcą budować swoją markę w sieci dzięki wiarygodności. Wiele osób obserwuje Sandrę i Agnieszkę również dlatego, że mają pięknie wyrzeźbione ciała.

Nowe fit blogerki - Sandra i Agnieszka Krakowskie 

Ludzie szukają na ich profilu motywacji, a mogą znaleźć znacznie więcej - zestawy ćwiczeń, które każda z nas jest w stanie wykonać, porady oraz wskazówki dotyczące treningów. Siostry pomagają zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe, ale także zarażają pozytywną energią oraz pasją do sportu.

Zobacz także: Nie ćwiczyła i nie stosowała diety, a schudła 60 kg. Wystarczyło kilka trików

Patrząc na publikowane na profilu Squat Twins (czyli "bliźniaczek od przysiadów") zdjęcia przed i po, droga sióstr do perfekcyjnej sylwetki, wcale nie była usłana różami. 

Sandra i Agnieszka udowadniają, że niezależnie od tego, z jakiego poziomu startujemy, naszą sylwetkę zawsze można diametralnie zmienić. Ich ciało jest na to idealnym dowodem. Kiedyś trenowały siatkówkę, ale jakiś czas temu porzuciły boisko na rzecz podnoszenia ciężarów. Jak same mówią - wystarczyło zastosowanie odpowiedniej diety oraz dopasowanie ćwiczeń do własnych możliwości, a efekty zaczęły się pojawiać naprawdę szybko

Zobacz także:Nowe wyzwanie w internecie. Na czym polega niebezpieczna 'dieta Kopiciuszka'?

Mimo że mają dopiero 23 lata, już teraz stały się rozpoznawalne i motywują setki Polek. Na Instagramie udało im się gromadzić ponad 80 tysięcy obserwatorów, a każde ich zdjęcie zyskuje tysiące polubień. Obie pracują jako trenerki personalne w jednym z warszawskich klubów fitness. Jeżeli szukacie kogoś, kto pomoże wam coś zmienić w tym roku podpowiadamy, że siostry Krakowskie znajdziecie w Calypso :).

Dużą popularnością na Instagramie sióstr cieszą się również miesięczne wyzwania, które Agnieszka i Sandra same wymyślają. 

Następne wyzwanie jest z myślą nie tylko o osobach ćwiczących na siłowni, ale i również o kobitkach, które nie mają takiej możliwości. Tym razem challenge składa się z 5 "prostych" ćwiczeń, które w połączeniu ze sobą na pewno dostarczy Wam sporo niezapomnianych chwil. Każde ćwiczenie wykonuj przez 60 sekund, jedno po drugim. Jedna seria twa 10 minut, a Ty wykonujesz ich 4. Przez pierwsze 5 minut ćwiczenia wykonuj na jeden pośladek, następnie przejdź do drugiego. Łączny czas wyzwania to 40 minut. Dla osób, dla których dodatkowe obciążenie w postaci gum oporowych okaże się "nie do przejścia", proponujemy zacząć wyzwanie od ciężaru własnego ciała (oprócz ćwiczenia numer 1). Łapka do góry, kto podejmuje z nami wyzwanie? My zaczynamy od jutra.

Tak właśnie wygląda jedno z wyzwań, które Sandra i Agnieszka opublikowały na Instagramie. Oczywiście jest do niego dołączone wideo, w którym każde ćwiczenie jest dokładnie pokazane. Proste, prawda?

Proponujemy wam już teraz zacząć obserwować siostry Krakowskie na Instagramie, bo ostatnio pojawił się pomysł wybrania z nimi na obóz treningowy! :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/squat_twinss

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 grudnia 2018, 09:26

Zobacz także

Nasze propozycje