Poprzedni artykuł: 10 rzeczy, które przekonają Cię do biegania! Następny artykuł: Jak bezboleśnie zmienić dietę na lato?

Szybkie diety idealne na lato

Zastanawiacie się, jak szybko zrzucić zbędne kilogramy? Sprawdźcie diety dla fanek owoców i warzyw.

Przed wami wakacyjny wyjazd, a do tej pory nie udało się wam zrzucić zbędnych kilogramów? A może czujecie, że wasz organizm potrzebuje oczyszczenia? Jeżeli jesteście fankami owoców i warzyw, to spróbujcie diet, dzięki którym osiągniecie zamierzone efekty. Trzeba jednak pamiętać o zachowaniu zdrowego rozsądku i stosowaniu ich jedynie przez maksymalnie kilka dni.

Zobaczcie także:  Kolejny dietetyczny hit zza oceanu. Plan 80/20 idealny dla łasuchów?

Szybka dieta owocowa

To szybki sposób na zrzucenie ok. 3 kg w ciągu 3 dni i oczyszczenie organizmu. Nie można jej stosować przez dłuższy czas, ponieważ wyniszcza organizm. Na czym polega? Przez 3 dni spożywamy tylko owoce, które mogą występować w dowolnej formie- na surowo, gotowane, w postaci soków, sałatek- i pijemy dużo wody albo herbat. Dostarczamy wtedy organizmowi wiele minerałów i witamin, ale niewiele kalorii. Po diecie należy stopniowo wracać do "normalnego" odżywiania.

Szybka dieta warzywna

To kolejna restrykcyjna dieta, która nie może trwać dłużej niż 10 dni, ponieważ mimo tego, że dostarczamy organizmowi witaminy i minerały, to brakuje nam innych składników potrzebnych do prawidłowego funkcjonowanie, które znajdujemy np. w nabiale. Nie da się jednak ukryć, że ta dieta doskonale oczyszcza i usprawnia działanie układu pokarmowego.
Przez te kilka dni, tak jak w przypadku diety owocowej, spożywamy jedynie warzywa przygotowane w dowolnej formie pamiętając także o dużej ilości wody i herbat.

Szybka dieta jabłkowa

To dieta, którą można stosować maksymalnie 5 dni. Dzięki niej zrzucimy zbędne kilogramy, oczyścimy organizm i m.in. zmniejszymy poziom cholesterolu, wzmocnimy odporność. Warto jeść jabłka starte na tarce razem z gniazdami nasiennymi oraz ze skórką. Nie należy ich spożywać przed snem, ponieważ zawierają cukry proste, które odkładają się jako tkanka tłuszczowa.

Zobaczcie także:  Anna Lewandowska- przepis na koktajl, który poprawia urodę

zdjęcia: Fotolia

Zobaczcie także cudowne, owocowe kosmetyki

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 listopada 2018, 23:32

Nasze propozycje