Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Błędy, które robią kobiety rozpoczynające przygodę z fitnessem Następny artykuł: Anna Lewandowska – przepis na koktajl, który poprawia urodę

Podsumowanie Wielkiej MotywAkcji z Big-Active – poznaj zwycięskie odpowiedzi!

Fitness, , tagi: herbata, konkurs, Big-Active
Wielka MotywAkcja z Big-Active dobiegła końca, a nagrody zostały przyznane. Specjalnie dla Was prezentujemy niektóre ze zwycięskich haseł motywacyjnych i fotografii!

Wielka MotywAkcja wzbudziła wśród Wizażanek duże zainteresowanie - napłynęły do nas setki zgłoszeń! Uczestniczki konkursu chętnie chwaliły się swoimi aktywnościami fizycznymi i kreatywnością w tworzeniu motywacyjnych haseł. Specjalnie dla Was prezentujemy niektóre ze zwycięskich zgłoszeń - a wybór był naprawdę trudny :)

"Nie ma rzeczy niemożliwych"- to jest moje hasło, które stosuję codziennie, nie zależnie od pory roku. Świat jest dla mnie zbyt ciekawy, zbyt barwny, by stać w miejscu, a bieganie umożliwia mi poznawanie świata, dzięki niemu czuję, że naprawdę żyje. Jestem szczęśliwa, moje akumulatory są pozytywnie naładowane, a ja czuję się spełniona. Kiedyś mama dwójki dzieci, wiecznie narzekająca na życie, z nadwagą i myślami pełnymi pesymizmu- teraz bez balastu, odnalazłam równowagę i pasję. Codziennie chcę więcej, kiedyś nie sądziłam, że przebiegnę maraton - dzisiaj mówię sobie "Nie ma rzeczy niemożliwych" - i przygotowuję się do królewskiego dystansu- do maratonu. Ten bieg nie bez powodu nazywa się tak wzniośle, a emocje przy pokonywaniu mety są nie do opisania. Chcę je poczuć, dlatego biegnę we wrześniu w Maratonie Warszawskim, bo wierzę w siebie i chcę spełnić moje największe marzenie

Ewa, laureatka nagrody głównej

Jutro nie nadchodzi nigdy, rusz się już dzisiaj!

Agnieszka

Zielona herbata i do jogi mata uskrzydla każdego przed bardzo długie lata.

Marta

Wiek 40+ nie jest żadną przeszkodą, by być aktywną sportowo.

Edyta

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom akcji i gratulujemy laureatkom!

materiał sponsorowany


Zobacz także

Nasze propozycje