Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: 6 małych zmian, które pomogą Ci schudnąć w nowym roku! Następny artykuł: WYZWANIE: 2kg mniej do Sylwestra!

Chodakowska vs. Lewandowska - która Was bardziej motywuje?

Fitness,
,
, tagi: Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska, motywacja do odchudzania, motywacja do ćwiczeń
Obie panie zrzeszają wokół siebie mnóstwo fanek i… fanów, bo do treningu i zmiany stylu życia zachęcają także mężczyzn. Zobaczcie zestawienie zdjęć z instagramowych profili kultowych trenerek fitness!

Ewa Chodakowska została okrzyknięta mianem trenerki wszystkich Polek i zdaje się wieść prym w kategorii trenerek fitness. Jej facebook'owy profil polubiło już 1 722 675 osób. Anna Lewandowska, która w przestrzeni publicznej jako instruktora pojawiła się nieco później, zrzesza na swoim profilu 775 908 fanów.

Jeśli jednak wziąć pod uwagę Instagram, tutaj różnica jest już nieznaczna. Ewa Chodakowska posiada 555k obserwujących przy 1667 postach, a Anna Lewandowska – 527k przy 2365 postach.

Obie trenerki prezentują nieco inny styl, jeśli chodzi o same treningi, jednak w ich działalności w mediach społecznościowych da się zauważyć pewne podobieństwa. Obie panie chętnie udostępniają zdjęcia nie tylko z treningów i działalności związanej z ich profesją, ale także prywatne fotografie w towarzystwie bliskich osób. Chętnie dzielą się prywatnymi sprawami, chociaż treści te nie dominują. Trening, zdrowy styl życia, dieta, motywacja - to zdecydowanie główna tematyka zdjęć.

W obu profilach znajdziemy inspiracje dietetyczne i piękne zdjęcia jedzenia. Instagram Ewy i Ani obfituje także w spontaniczne zdjęcia w lustrze, zwłaszcza z wyeksponowanymi, płaskimi brzuchami. Aż chce się zacząć trening! ;)

Zdjęcia: Instagram

Śledzicie profile Ewy i Ani? Którą z nich wolicie?

Która z trenerek motywuje Was bardziej?

Polecany film

Joanna Jabłczyńska o sporcie, Ani Lewandowskiej i Ewie Chodakowskiej


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2017, 13:35

Nasze propozycje