Poprzednie zdjęcie: Jak schudnąć przed imprezą? Dieta cud istnieje! Następne zdjęcie: Co wspomaga odchudzanie? Ostre przyprawy!
zdjęcia: Fotolia

Zioła na odchudzanie

Ulgę po świątecznym przejedzeniu przyniosą napary ziołowe. Zamiast ekspresowych herbatek, warto wybrać naturalnie zioła, dostępne w sklepach zielarskich. Zdecydowanie najpopularniejsza jest mięta, po którą sięgamy, próbując sobie radzić z przejedzeniem. Pamiętajmy jednak, że od razu po obfitym posiłku nie powinno się za dużo popijać, dlatego - w sytuacji przejedzenia i bólu brzucha - warto zaparzyć mocniejszą miętę, zalewając ją mniejszą ilością wody.

Mamy doraźny sposób na przejedzenie, ale jakie zioła przyspieszają odchudzanie? Są to przede wszystkim stosowane samodzielnie lub mieszanki z m.in. łopianu, mniszka lekarskiego, fiołka, skrzypu polnego, dziurawca, czarnuszki, kopru włoskiego, pokrzywki i jeżówki.

Jeśli zioła i ich mieszanki nie przemawiają do Ciebie ze względu na specyficzny smak, sięgnij przynajmniej po czerwoną lub zieloną herbatę, które także wspomogą organizm w oczyszczaniu z toksyn.Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 października 2018, 04:04

Nasze propozycje