Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: 100 Years of Fitness: tak zmieniały się trendy w fitnessie Następny artykuł: Trening, który się nie znudzi

WYZWANIE: 900 minut ćwiczeń w 30 dni

Jak zmobilizować się do ćwiczeń? Naszym wyzwaniem! Sama decydujesz, co, kiedy i jak długo będziesz ćwiczyć, ważna jest tylko regularność. Efekty gwarantowane, przekonaj się sama!

900 minut ćwiczeń w 30 dni daje Ci pełną swobodę ułożenia planu treningowego. Średnio to raptem 30 minut dziennie, a do treningu możesz zaliczyć każdą aktywność fizyczną.

Trening do dla Ciebie za dużo? Zacznij od spacerów! Ważne, by w miesięcznym bilansie wyszło 900 minut ruchu. Jeśli jednak podejmiesz się regularnych planów ćwiczeniowych, nie zapomnij o dniach przerwy na regenerację.

Podejmij z nami WYZWANIE 900 minut ćwiczeń w 30 dni

wyzwanie

 

Wydrukuj powyższą grafikę i zapisuj codziennie liczbę minut poświęconych na ćwiczenia.

Uwielbiam ćwiczenia z Mel - nastraja taką pozytywną energią, że po skończeniu jednego filmiku chciałoby się zrobić wszystko jeszcze raz!

Mhall

Co będziecie ćwiczyć w ramach wyzwania?

Podoba Wam się to wyzwanie? Zobaczcie inne wyzwania fitnessowe, jakie dla Was przygotowałyśmy oraz trening ogólnorozwojowy dla początkujących.

Grafika do pobrania w większym rozmiarze:

zdjęcia: Fotolia

Polecany film

Trening ogólnorozwojowy Fitness team Polki.pl


An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 kwietnia 2017, 21:54

Nasze propozycje