Poprzedni artykuł: Klaudia Halejcio już tak nie wygląda! Gwiazda zmieniła fryzurę - my je... Następny artykuł: Katy Perry dawno nie wyglądała tak... źle. Zobaczcie jej nową fryzurę!

5 najmodniejszych męskich fryzur według Ekskluzywnego Menela (jest kok!)

Fryzury,
,
, tagi: męskie fryzury
Znany męski bloger Ekskluzywny Menel zdradza, jakie są najlepsze fryzury dla mężczyzn. Polecicie swojemu chłopakowi?

Proponowane cięcia pojawiają się w męskich stylizacjach od jakiegoś czasu. Jest zatem szansa na to, że w 2017 roku ich pozycja szczególnie się umocni. Ekskluzywny Menel jest jednym z tych blogerów, który ma bardzo dobre wyczucie stylu, które podoba się tysiącom osób. O czym zresztą świadczy liczba obserwatorów. Zresztą stale się ona powiększa.

Według niego jedną z modnych fryzur wśród mężczyzn będzie „Man bun”. czyli męski koczek. Ta fryzura pojawiła się już w ubiegłym roku, ale teraz długowłosi mężczyźni powinni zdecydować się na  proste związanie włosów w kok, bez wygalania maszynką boków i potylicy.

Zobacz także:Blunt bob to najmodniejsze kobiece cięcie nadchodzącego sezonu

Coraz częściej można zresztą spotkać mężczyzn, którzy wybierają dłuższe włosy. Jak układać te do ramion? Ekskluzywny Menel radzi, by dodać im objętości. Dość istotne w tym jest samo cięcie - odpwoiednie wycieniowanie sprawi, że włosów bedzie więcej.

Naszym faworytem jest  „Layered undercut”, czyli nadanie fryzurze warstw. Takie wystopniowanie włosów to ponadczasowe cięcie. Ekskluzywny Menel podkreśla, że tego typu fryzura będzie najlepiej pasowała do mężczyzn z bardziej pociągłą twarzą. 

Wśród trendów Ekskluzywny Menel wymienia również klasyczne cięcie, bo klasyka jest zawsze w modzie. Krótszy tył i boki oraz dłuższa góra to elementy charakterystyczne dla takiego strzyżenia. Warto do stylizacji takiej fryzury wykorzystać pasty i gumy. Nadadzą one pożądanego kształtu fryzurze.

Zobacz także:Najlepsze odżywi do suchych włosów. Nawilżą, ale nie obciążą

Listę zamyka artystyczny nieład, czyli bałagan we włosach, który wygląda najlepiej na kręconych, lekko falowanych włosach. W tym przypadku, jeżeli chodzi o stylizację, sprawdzi się zwykły lakier do włosów. Utrwali odstające w każdą stronę włosy.

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak prezentują się poszczególne style męskiego cięcia.

zdjęcia: ONS

Czym najlepiej wystylizować męską fryzurę?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lipca 2018, 05:21

Nasze propozycje