Poprzedni artykuł: Natalia Szroeder zrobiła sobie grzywkę! Taką samą ma Dakota Johnson! Następny artykuł: Puder zamiast suchego szamponu? Świetnie pochłania sebum!

Anna Lewandowska w platynowym blondzie! Tak, to naprawdę ona :)

Fryzury,
,
, tagi: Anna Lewandowska, farbowanie włosów, blond włosy
Wow! Ania Lewandowska jest nie do poznania w blond włosach. W którym kolorze wygląda lepiej?

Anna Lewandowska platynową blondynką? Jeszcze nie otrząsnęłyśmy się po metamorfozie Roberta Lewandowskiego przefarbowanego na swiy blond, a znowu zobaczyłyśmy zdjęcie z niezwykłą włosową przemianą. Tym razem chodzi jednak o jego żonę. Czyżby Ania pozazdrościła mu nowego koloru włosów? :)

Anna Lewandowska w blond włosach

Uspokajamy - to jest Anna Lewandowska, ale sprzed wielu lat:) Okazuje się, że trenerka również ma na swoim koncie epizod z platynowym blondem. Nic dziwnego, że bardzo podobała jej się przemiana męża :). 

Zdjęcie zostało zrobienie prawdopodobnie w roku 2006, kiedy to Robert nie był jeszcze popularny i grał w drugoligowym klubie Znicz Pruszków. To właśnie wtedy Ania miała blond włosy. Robert Lewandowski do dziś wpomina pierwsze spotkanie z żoną.

Przedstawiłem się jej dla żartu jako Andrzej. W takiej grupie i tak zapomina się imiona. Okazało się jednak, że zapamiętała i była kupa śmiechu, bo zwracała się do mnie Andrzej, a ja nie reagowałem - powiedział w jednym z wywiadów Robert.

Od czasu wykonania zdjęcia minęło już ponad 10 lat, a od tamtej pory trenerka bardzo się zmieniła. Nie tylko wróciła do ciemniejszych włosów, ale również stała się prawdziwą businesswoman. Rozwinęła własną markę Foods by Ann, napisała książkę, zaczęła organizować obozy treningowe. A pół roku temu sprawdziła się w nowej roli - mamy - urodziła córeczkę, Klarę

Na zdjęciu sprzed 11 lat lat Ania ma spięte włosy i charakterystyczną grzywkę - bardzo modną w tamtych latach.

Zobacz także: "Ryczałam jak bóbr" - wyjątkowo szczery wywiad Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska do tej pory eksperymentuje z jaśniejszymi pasemkami. Najczęściej stawia na efekt rozświelenia z wykorzystaniem metody baby lights. Przez pewien czas nosiła również bardzo popularne ombre. Ale na platynowy blond już chyba nie postawi...

W którym kolorze włosów waszym zdaniem Anna Lewandowska wygląda zdecydowanie lepiej?

Zdjęcie: InstagramFacebook

Mimo całej sympatii do Anny Lewandowskiej my jesteśmy zwolenniczkami jej ciepłego brązu z karmelowymi pasemkami :).

Zdjęcie główne: Instagram.com/annalewandowskahpba

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 października 2018, 21:08

Nasze propozycje