Poprzedni artykuł: Nie blorange, nie siwe, nie zielone - teraz hitem są... holograficzne... Następny artykuł: Ola Szwed zaszalała z fryzurą! Fani jednak nie są zachwyceni…

Koloryzacja to za mało? Takiego trendu jeszcze nie widziałyśmy!

Fryzury,
,
, tagi: trendy fryzury, brokat
Pamiętacie ukryte farbowanie? Ten trend jest jeszcze bardziej efektowny i... również same decydujemy, kiedy go pokażemy :)

Szał na odważne farbowanie trwa - w tym sezonie naprawdę jest w czym wybierać! Zielone włosy, holograficzne włosy, arbuzowe włosy - czy cokolwiek jeszcze może nas w tym temacie zaskoczyć? Okazuje się, że tak! Najnowszy trend - Bejeweled Undercut (nazywany też Glitter Undercut) - jest inny niż wszystko, co do tej pory widziałyśmy.

Na czym polega Bejeweled Undercut?

Ten typ "fryzury" polega na zdobieniu trymowania na karku za pomocą brokatu, koloryzujących pianek a nawet kryształków i dżetów. Podobnie, jak w przypadku "ukrytego farbowania", efekt jest widoczny tylko wówczas, gdy zdecydujemy się upiąć resztę włosów u góry. Za to gdy już to zrobimy, nikt nie będzie w stanie oderwać od nas wzroku...

Rzecz jasna Bejeweled Undercut ma niejedno oblicze - wszystko zależy od naszej fantazji. Kobiety, które zachwyciły się tym niecodziennym zdobieniem, prześcigają się w pomysłach na jego wykonanie. Pod hashtagami #bejeweledundercut oraz #glitterundercut znajdziemy trymowania imitujące syrenie łuski, diamenty i wyszukane mandale. Zajrzyjcie do naszej galerii i przekonajcie się same!

Co sądzicie o takim zdobieniu? Odważycie się podążyć za trendem?

Zobacz też: Pobierz Trendbook Wizaz.pl – pierwszy taki w Polsce!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecamy kosmetyki, które pozwolą stworzyć Bejeweled Undercut:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 lipca 2018, 23:22

Nasze propozycje