Poprzedni artykuł: Widziałyście już "skarpetkę do suszenia"? Ten gadżet sprawi, że włosy... Następny artykuł: Ten kolor będzie rządził wiosną! Zobacz, jak wygląda "cayenne spice"

Włosy w odcieniu... brzoskwini? Ta koloryzacja podbija Instagram - zobaczcie te zdjęcia!

Fryzury,
,
, tagi: farbowanie włosów, koloryzacja włosów, instagram trend, peach hair
Wygląda na to, że fantazyjne koloryzacje włosów jeszcze długo nie wyjdą z mody. Widziałyście już włosy "peachhair"?

Po tym, jak Georgia May Jagger pokazała się we włosach w odcieniu wypłukanej pomarańczy, koloryzacja blorange została okrzyknięta hitem, który zawładnie wyobraźnią kobiet w 2017 roku. Rzeczywiście, zdjęcia kobiet chwalących się podobną fryzurą szybko zalały Instagram. Jednak w ramach mody na #blorange zaczęły powstawać odrębne wariacje kolorystyczne, przekształcając się w osobne trendy. Jednym z nich są włosy w kolorze... Peach Emoji!

Brzoskwiniowa koloryzacja na pierwszy rzut oka przypomina blorange, jednak na Instagramie występuje pod odrębnym hashtagiem #peachhair. Znajdziemy pod nim zdjęcia kobiet, które ufarbowały włosy na kolor, który ma przypominać... odcień emotikonki przedstawiającej brzoskwinię. Rezultaty są różne - niektóre fryzury są bardziej pomarańczowe, inne zmierzają w kierunku delikatnego różu. Jednak bez wątpienia wszystkie są efektowne - zajrzyjcie do naszej galerii i same się przekonajcie.

Co sądzicie o brzoskwiniowych włosach? Zdecydowałybyście się na taką koloryzację?

Zobacz też: Dodaj TO do szamponu a włosy urosną szybciej, będą gęstsze i zniknie z nich łupież!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lipca 2018, 05:19

Nasze propozycje