Poprzedni artykuł: Gwiazdy pokochały tę fryzurę! Bardzo łatwo ją zrobić, wystarczy... Następny artykuł: Kinga Rusin obcięła włosy? Dziennikarka w krótkiej fryzurze jest nie d...

Pasują do każdego typu urody i rodzaju włosów. Zobacz, jak wyglądają burgund hair!

Fryzury,
,
, tagi: farbowanie włosów
Głęboka, tajemnicza, a jednocześnie bardzo kobieca - tak w skrócie mogłybyśmy opisać burgundową koloryzację włosów. Ale to jeszcze nie wszystko...

Burgund jest jedną z najbardziej uniwersalnych propozycji, które styliści fryzur rekomendują wszystkim typom urody. To dlatego, że odcień można łatwo przystosować do każdego koloru włosów. Wymieszany z blondem staje się ognisty i nieco jaskrawy. Na niemal czarnych włosach będzie wyglądać jak czerwone wino. Burgundem możemy pofarbować końcówki kosmyków lub dodać kilka pasemek w ramach podkreślenia i ocieplenia fryzury.

Sam kolor jest jednak nieco wymagający. O ten niezwykle intensywny, burgundowy pigment trzeba bardzo dobrze dbać. Kluczem jest oczywiście odpowiednio dobrana pielęgnacja oraz stosowanie kosmetyków wzmacniających kolor.

Te produkty pomogą Ci uporać się z wypłukiwaniem koloru: 

A w naszej galerii możesz zobaczyć, jak burgund prezentuje się na różnych długościach włosów oraz różnych teksturach :).

Koniecznie przetestuj również jedwab do włosów. Nadasz im niezwykłego połysku! Sprawdź te produkty:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2018, 15:57

Nasze propozycje