Poprzedni artykuł: Paulina Krupińska już tak nie wygląda - gwiazda zdecydowała się na now... Następny artykuł: Zobaczcie koloryzację, która dodaje fryzurze... objętości!

Champagne bronde to nowy kolor włosów. Zakochasz się w nim jesienią i zimą

Fryzury,
,
, tagi: blond włosy
Ta nowa koloryzacja to miks beżowych odcieni zarówno w chłodnej, jak i ciepłej tonacji. Wbrew pozorom te dwa elementy nie wykluczają się, a umiejętnie nałożone, świetnie ze sobą współgrają.

Kaitlin Jade, stylistka salonu Hair nad Harlow w Australi, przedstawiła włosowemu światu nowy kolor. A jest nimi champagne bronde, czyli szampańska wersja ciemnego blondu. Jak wygląda ten kolor?

Nowy odcień blondu na jesień 2017

Szampański róż, creamy soda, warm honey - te koloryzacje nadal nie wychodzą z mody, ale mają sporą konkurencję. Wśród wielu odcieni blondu pojawił się kolejny, który ma szansę stać się jednym z najbardziej popularnych tej jesieni, a nawet zimy.

Champagne bronde to nieco unowocześniona wersja tradycyjnego odcienia bronde, o którym już pisałyśmy. Mała metamorfoza tego koloru opiera się na większej ilości o wiele jaśniejszych pasemek. Włosy mają również szampański, lekko metaliczny poblask. Kaitlin Jade w rozmowie z allure.com wytłumaczyła, że champagne bronde zmienia się również w zależności od tego, jak światło pada na włosy. 

Zobacz także: Tak wyglądają włosy w odcieniach jesieni. To zaskakujące połączenie kolorów metodą color blocking

Aby wykonać perfekcyjne farbowanie w stylu champagne bronde, stylistka najpierw rozjaśnia pasma i pokrywa je farbą w kolorze jasnego blondu. Kosmyki przy skórze głowy zostały natomiast pokryte nieco ciemniejszą farbą, tak by skutecznie zakryć pojawiający się w późniejszym czasie odrost. Następnie jasny blond zostaje wykończony złotymi, piaszczystymi oraz platynowymi pasemkami.

Zobacz także: Tak łuszczącej się skóry głowy jeszcze nie widziałyśmy... Jak temu zapobiec?

Taka metamorfoza włosów powinna natomiast odbyć się na przestrzeni kilku wizyt, aby odciążyć włosy i uchronić je przed nadmiernym zniszczeniem. Pamiętaj, że dekoloryzacja, niezależnie od tego jak dobrze jest wykonana, zawsze ingeruje w strukturę pasm. 

W naszej galerii możesz zobaczyć, jak champagne bronde prezentuje się na włosach.

Zdjęcie główne: Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lipca 2018, 00:30

Nasze propozycje