Poprzedni artykuł: Pasują do każdego typu urody i rodzaju włosów. Zobacz, jak wyglądają b... Następny artykuł: Tęczowe włosy to nie twoja bajka? Teraz internet podbijają charcoal ha...

Kinga Rusin obcięła włosy? Dziennikarka w krótkiej fryzurze jest nie do poznania!

Fryzury,
,
, tagi: fryzury gwiazd, Kinga Rusin
Kinga Rusin zmieniła fryzurę? Gwiazda zdążyła nas przyzwyczaić do długich włosów, ale tym razem wszystkich zaskoczyła. Spokojnie, nie skróciła włosów, a jedynie je podpięła, ale efekt może zmylić niejedną osobę. Zobaczcie.

Czy Kinga Rusin obcięła włosy? Dziennikarka zazwyczaj nosi rozpuszczone włosy. Czasem je prostuje, czasem delikatnie podkręca osiągając efekt fal, a ostatnią sporą zmianą w wyglądzie było pokuszenie się o zrobienie grzywki. Zobaczcie: Kinga Rusin zmieniła fryzurę! Fani porównują ją do Anny Przybylskiej.

Jednak wiele osób, które niedawno ją spotkały na ulicy, mogło pomyśleć, że gwiazda postawiła na kolejną zmianę. Dziennikarka z daleka wyglądała, jakby miała obcięte włosy - i to aż do ramion!


Spokojnie, fani długich włosów Kingi Rusin nie mają powodów do zmartwień. Gwiazda bowiem jedynie podpięła swoje włosy, stwarzając efekt krótkiego cięcia. Oto, jak się prezentuje w nowej fryzurze.

Kinga Rusin w krótkich włosach

Tym, którzy się martwią, że Kinga Rusin może zmienić kolor włosów, od razu przypominamy, że gwiazda nigdy nie zdecydowała się na koloryzację i dobrze się czuje ze swoimi naturalnymi włosami, choć wśród nich pojawiają się też siwe. Całą wypowiedź gwiazdy na temat koloru włosów znajdziecie tutaj:  Kinga Rusin nie wstydzi się siwych włosów! Musicie zobaczyć te zdjęcia

Jak podpiąć włosy aby wyglądały na krótkie?

Jeżeli chcielibyście odtworzyć podobną fryzurę, poniżej przedstawiamy wam, jak ją zrobić krok po kroku. 

Polecamy:  Grzeczna fryzura uczennicy z lat 90. wraca! Bella Hadid już ją nosi

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Oto najlepsze lakiery do włosów, które utrzymają tego typu fryzurę:

Polecany film

Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Małgorzata Rozenek i Filip Chajzer w Milionerach


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 maja 2017, 06:16

Nasze propozycje