Poprzedni artykuł: 5 sposobów na przetrwanie "bad hair day" Następny artykuł: Mężczyźni kochają kobiety w kucykach! Mamy 15 nowych inspiracji z Inst...

Danuta Stenka już tak nie wygląda! Aktorka zaskoczyła wszystkich bo... zgoliła włosy

Fryzury,
,
, tagi: krótkie włosy, metamorfozy gwiazd, Danuta Stenka
Elegancka kobieta, świetna aktorka… Danuta Stenka pojawiła się na premierze filmu „Wołyń” w zupełnie nowej odsłonie. Nigdy nie przypuszczałybyśmy, że zdecyduje się na taką fryzurę.

Od kiedy pamiętamy, aktorka rzadko eksperymentowała ze swoim wizerunkiem. Zawsze nosiła niezbyt długie włosy. Nigdy nie sięgały dalej niż do ramion. Od kilku lat nosiła niezmiennie krótką fryzurę stylizowaną w bardzo kobiecy sposób. Dłuższą grzywkę zaczesywała do tyłu.

Danuta Stenka przed metamorfozą

Również kolor włosów Danuty Stenki nie zmienia się od lat. Pozostawała wierna ciemniejszym odcieniom. Czasami decydowała się na jaśniejsze refleksy, ale nigdy nie przeszła drastycznych zmian kolorystycznych. Nigdy też nie przejmowała się widocznymi, siwymi kosmykami.

Wygląda jednak na to, że filmowa Judyta przez najbliższy czas nie będzie musiała się martwić ani o kolor włosów, ani też o ich długość. 

Podczas premiery filmu „Wołyń” zaprezentowała się w bardzo chłopięcej fryzurze – aktorka zgoliła włosy. Mimo to nadal wygląda bardzo kobieco. Szpakowaty kolor podkreśla urodę Danuty Stenki i wcale nie dodaje jej lat, a wręcz przeciwnie. Przypomnijmy, że aktorka będzie świętowała 10 października 54. urodziny.

Danuta Stenka w krótkich włosach

Na razie nie wiemy, skąd wzięła się taka zmiana. Niemniej jesteśmy nią oczarowane i po cichu liczymy na to, że metamorfoza jest związana z jakąś nową rolą filmową aktorki.

Danuta Stenka w krótkich włosach

A wy co myślicie o nowej fryzurze aktorki? Jeśli chcesie sobie przypomnieć, jakie fryzury gwiazda nosiła przez ostatnie 10 lat, koniecznie zobaczcie naszą galerię!

Zdjęcie główne: East News

Zdjęcia w galerii: Ons

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lipca 2018, 01:27

Nasze propozycje