Poprzedni artykuł: Tak przedłużanie zniszczyło jej włosy! Zobaczcie, jak wyglądają po wiz... Następny artykuł: Tym trendem zachwyca się znany fryzjer gwiazd. Ale uważajcie - może zn...

Dorota Gardias zmieniła fryzurę. Takiego koloru jeszcze nie miała!

Fryzury,
,
, tagi: Dorota Gardias
Pogodynka już od dłuższego czasu nosi jasny kolor włosów. Tym razem jednak postanowiła zaszaleć jeszcze bardziej. Na najnowszym pokazie mody Bizuu pokazała się w zupełnie nowym wydaniu!

Przez bardzo długi czas Dorota Gardias była wierna ciemnym włosom i eksperymentowała jedynie z cięciem. Jej fryzura zawsze prezentowała się nienagannie i bardzo stylowo. Od jakiegoś czasu jednak można zauważyć, że zdecydowanie bardziej preferuje blondy. Stawia na o wiele bardziej złociste koloryzacje z rozjaśnionymi końcami. Przeciągnięty odrost na krótkich włosach może (jak widać) wyglądać równie interesująco.

#telekameryteletygodnia #kategoria #prezenterpogody #dorotagardiaswyżowo ➡️ SMS o treści TK.F1 na numer 7265 ❤️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika DorotaGardias (@dorotagardias)

Tym razem jednak złote kosmyki musiały ustąpić miejsca zimnemu blondowi, który delikatnie wpada w odcienie szarości. Mimo że fryzura jest nienaganna i wpisuje się w aktualne trendy, to mamy pewne wątpliwości, co do tego, czy prezenterka wygląda w nowym kolorze korzystnie… Szare odcienie często odejmują kobiecości i dodają lat zamiast je odejmować.

Dużym plusem jest jednak sama fryzura Doroty Gardias. Prawdę mówiąc, nie wyobrażamy sobie jej w dłuższych włosach. Krótka i zadziorna fryzura idealnie pasuje do prezenterki. Zaczesane na bok kosmyki odsłaniają wygolony bok, co dodaje całej stylizacji charakteru. W naszej galerii możecie zobaczyć, jak pogodynka prezentuje się w nowym kolorze.

Pasuje jej?

Zdjęcie główne: instagram.com/p/BM4BHRdByNX

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 02:56

Nasze propozycje