Poprzedni artykuł: Ten składnik chroni włosy przed siwieniem i wypadaniem! A każda z nas... Następny artykuł: Włosy w odcieniu... brzoskwini? Ta koloryzacja podbija Instagram - zob...

Widziałyście już "skarpetkę do suszenia"? Ten gadżet sprawi, że włosy nie są oklapnięte ani się nie puszą!

Fryzury, , tagi: puszące się włosy
Gorące powietrze suszarki naraża włosy na uszkodzenia. Wysoka temperatura sprawia, że stają się one suche i łamliwe. A tu z pomocą przychodzi materiałowy dyfuzor, który zachwalają styliści na całym świecie.

Ta specjalna nakładka może i wygląda niepozornie, ale potrafi zdziałać cuda zwłaszcza w przypadku włosów, którym brakuje witalności. Sprawdzi się zarówno na puszących się włosach, kręconych, jak i prostych. Dzięki niej nawet podczas suszenia kosmyków możesz je pielęgnować bez obawy o uszkodzenie ich struktury.

Zobacz także:Ten składnik chroni przed siwieniem i wypadaniem! W dodatku każda z nas ma go w domu

Materiałowa nakładka przypomina skarpetkę, co sprawia, że można ją bez problemu nałożyć na większość rodzajów suszarek, gdyż odpowiednio się do nich dopasowuje. Co więcej, została wykonana z bardzo miękkiej siatki, której zadaniem jest ochraniać włosy. Wszystko to, a dodatkowo kształt dyfuzora sprawia, że ciepło z urządzenia rozchodzi się równomiernie po całym materiale. Dzięki temu nie przegrzewamy kosmyków.

Jedynym minusem jest fakt, że suszenie, a jednocześnie układanie włosów trwa odrobinę dłużej. Efekt jednak w pełni to wynagradza. Jest to również w pełni bezpieczne dla naszej fryzury. Dzięki tej nakładce można zupełnie zapomnieć o puszeniu się oraz elektryzowaniu kosmyków. Zamiast tego przywitamy naprawdę zdrowe i ujarzmione pasma, które są sprężyste, a także miękkie w dotyku.

Skarpetka o nazwie Hot Sock nie jest niestety dostępna w Polsce. Można ją jednak zamówić na stronie amazon.com, gdzie jej cena wynosi około 30 zł. Do tego trzeba jednak doliczyć jeszcze koszty przesyłki.

Zdjęcie główne: https://pl.pinterest.com/pin/AaPxGZbTaLhcKGa6WZpW_s4wG-QGrDzATyq5WpiElJlwl_JgZDf7h60/

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 listopada 2018, 12:50

Nasze propozycje