Poprzedni artykuł: Ta kiczowata fryzura królowała kiedyś na weselach. Teraz wraca i wyglą... Następny artykuł: Ten produkt doda objętości najcieńszym włosom! I jest teraz w promocji...

Córka Michała Wiśniewskiego zmieniła fryzurę! Eksperymentuje jak tata?

Fryzury,
,
, tagi: fryzury gwiazd, warkocz
Czyżby Fabienne Wiśniewska poszła w ślady ojca i także upodobała sobie eksperymenty z włosami? Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Fabienne Wiśniewska ma  nową fryzurę! 14-letnia córka Marty Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego chyba lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Niedawno pochwaliła się nowym kolorem włosów - za jej metamorfozę odpowiadał stylista gwiazd, Kajetan Góra. Wtedy wiele osób zastanawiało się wtedy, czy aby nie za wcześnie zdecydowała się na farbowanie włosów. Teraz jednak przyszedł czas na kolejną metamorfozę.

Nowa fryzura córki Michała Wiśniewskiego

Czyżby nastolatka lubiła eksperymentować ze swoimi włosami jak tata? Michał Wiśniewski najbbardziej znany jest z ogniście czerwonej fryzury. Ale pokazywał sie też we włosach różowych, pomarańczowych, zielonych i... naturalnych ciemnych. Z kolei Fabienne na ostatnim zdjęciu na Instagramie pokazała się z... warkoczykami na całej głowie! To nie wszystko. Włosy od nasady zostały wyraźnie przyciemnione. Czyżby miała już dość fryzury z zaledwie sierpnia, czy może to jedynie chwilowa zmiana? 

Polecamy:  Ta kiczowata fryzura królowała kiedyś na weselach. Teraz wraca i wygląda bardzo stylowo!

W jednym z komentarzy pod zdjęciem czytamy, że "warkoczyki dodają charakteru" - też jesteście tego zdania?

Post udostępniony przez fabienne wiśniewska (@fabbka)

Jak wam się podoba nowa fryzura Fabienne? Do którego z rodziców jest waszym zdaniem bardziej podoba?

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 października 2018, 13:28

Nasze propozycje