Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Fryzury w stylu retro na jesień-zimę 2013/2014 Następny artykuł: Grzebień Kevin Murphy z włókna węglowego

Farba Color.id Wella - wielotonowa koloryzacja włosów

Fryzury,
,
, tagi: wella, wielotonowa koloryzacja
Wella Professionals wprowadza na polski rynek produkt do profesjonalnej koloryzacji włosów – Wella Color.id. To prawdziwy przełom w wielotonowej koloryzacji, który pozwala fryzjerom uwolnić kreatywność i nadać włosom nową kolorystyczną tożsamość.
wielotonowa koloryzacja

Nowy produkt Color.id oparty na technologii InvisiDivider, sprawia, że farby użyte podczas koloryzacji nie łączą się ze sobą. Dzięki temu, fryzjerzy mogą stosować różne kolory farb obok siebie, bez użycia folii czy innych separatorów. Co więcej, nowy produkt sprawia, że fryzjerzy mają nieograniczone możliwości w stosowaniu różnych kolorów i mogą odpowiednio rzeźbić fryzurę, nadając włosom nową kolorystyczną tożsamość.

Dziewiczy włos ludzki naturalnie nie posiada jednolitego koloru, a wiele odcieni tej samej barwy o innym stopniu nasycenia. Sposobem na uzyskanie naturalnego wyglądu naszych włosów jest właśnie wielotonowa koloryzacja. Zabieg przy użyciu Color.id umożliwia dopasowanie stylizacji fryzury do kształtu twarzy i typu urody, jednocześnie podkreślając jej największe atuty. Efektem takiej koloryzacji włosów jest piękny, delikatny, naturalnie wyglądający kolor włosów.

Color.id jest czymś zupełnie wyjątkowym. To nowy sposób koloryzacji włosów, który daje fryzjerom wolność, swobodę w tworzeniu i pozwala uwolnić kreatywność. Color.id to sposób nakładania farby, który przypomina tworzenie niepowtarzalnego i wyjątkowego dzieła poprzez nadanie odpowiedniego kształtu i rzeźby – mówi Josh Wood, globalny ambasador koloru Wella Professionals.

Jak wykonać wielotonową koloryzację?

Usługę wielotonowej koloryzacji włosów można przeprowadzić tylko i wyłącznie w profesjonalnych salonach fryzjerskich, ich pełną listę oraz szczegóły dotyczące nowego produktu można znaleźć na stronie internetowej www.wella.com.

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Polecany film

fryzury chłopięce

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 października 2016, 06:36