Poprzedni artykuł: Widziałyście już, jak upiąć fryzurę w "dwa półkoki"? Tak się czesze Ke... Następny artykuł: Anna Wendzikowska już tak nie wygląda! Gwiazda TVN zaszalała z kolorem...

Słynne upięcie włosów z lat 90. wraca! Jest bardzo sexy - mężczyźni będą zachwyceni

Fryzury,
,
, tagi: fryzura na lato
Jeśli tak samo jak my jesteś zwolenniczką luźnych upięć, którym wcale nie trzeba poświęcać wiele uwagi, znalazłyśmy fryzurę idealną!

We Francji banana bun robi furorę i jesteśmy ciekawe czy Polkom również przypadnie do gustu. Od razu przychodzą nam na myśl specjalne klipsy wygięte w łuk, na które można było nawijać włosy jeszcze dwie dekady temu. Ale spokojnie, tym razem wcale ich nie potrzebujesz. Wystarczą ci zwykłe wsuwki, którymi równie dobrze i sprawnie wykonasz tę fryzurę. Jest ona jest o tyle uniwersalna, że pasuje do każdej długości włosów. No, może za wyjątkiem pixie cut... :)

Ponadto ta fryzura wręcz nie powinna wyglądać tak, jakby przed chwilą ułożył ją profesjonalny stylista. Jej nazwa wzięła się od samego kształtu upięcia, które po prostu przypomina banana. Jedyne co trzeba zrobić, to zwinąć włosy ku górze w wałeczek jak naleśnika, a następnie wpiąć wsuwki, które utrzymają kosmyki w odpowiednim miejscu. Zerknij do naszej galerii i zobacz, jak to upięcie może się pięknie prezentować!

Zobacz także: Dwa półkoki to idealna fryzura na wiosnę! Jak wygląda?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 października 2018, 20:37

Nasze propozycje