Poprzedni artykuł: Lśniące włosy Belli Hadid to zasługa olejku, który uwielbiają Polki Następny artykuł: Spędziła cztery godziny w salonie fryzjerskim. Wyszła z niego wręcz ni...

O jej dziwacznej fryzurze mówią wszyscy. Rosyjska senator ma już dość!

Fryzury, , tagi: wpadki urodowe
Fryzura Walentyny Petrenko zdecydowanie przyćmiła jej dokonania oraz wykształcenie. Docinkom na jej temat nie ma końca...

Zainteresowane polityką osoby z pewnością znają Walentynę Petrenko od strony jej dokonań i ogromnej wiedzy, jaką posiada senator z Rosji. Jednak ostatnio sławę kompetentnej polityk wyprzeda jej nietypowa fryzura... Wszystko za sprawą australijskiej dziennikarki Alex Bruce-Smith, która napisała na Twitterze, że "Właśnie odkryła włosy rosyjskiej senator Walentyny Petrenko i musiała się tym podzielić."

Włosy Walentyny Petrenko

Trudno ukryć delikatny półuśmiech, który pojawia się za każdym razem, kiedy patrzymy na tę fryzurę. Jest starannie wystylizowana, chociaż bohaterka burzy na Twitterze wcale nie wkłada wielkiego wysiłku w uformowanie widocznego na poniższym zdjęciu kanciastego "hełmu" z włosów.

Walentyna Petrenko

Petrenko przyznaje, że ma po prostu kręcone włosy i podnosi je kilkoma szpilkami, żeby nie przeszkadzały jej w pracy. Choć wydawałoby się, że w pielęgnację loków senator wkłada dużo wysiłku, w rzeczywistości nie znosi o nich mówić. "Mam już dość pytań o moją fryzurę" - gasi zbyt dociekliwych dziennikarzy.

Zobacz także:Lśniące włosy Belli Hadid, to zasługa olejku, który kochają Polki

Niestety przy okazji całej tej sytuacji nasuwa się bardzo smutny wniosek. Włosy senator stały się tanią sensacją i sprawiły, że nikt (nawet australijska dziennikarka), nie zwrócił uwagi na to, co udało się Rosjance osiągnąć. 

Kto to jest Walentyna Petrenko?

Ekscentryczny styl zawsze zwraca uwagę o wiele bardziej niż to, czym zajmuje się dana osoba. O Walentynie Petrenko większość wie w zasadzie niewiele. A za tą, może i niezbyt urodziwą fryzurą, kryje się bardzo mądra kobieta.

Zobacz także:Nosiłaś ją w podstawówce, a teraz znowu jest modna. Opaska-grzebień wraca

Petrenko jest doktorem nauk politycznych, a od kilkunastu lat członkinią Rady Federacji. O tym jednak nikt nie wspomina. Podobnie zresztą jak o fakcie, że zasiada w Radzie z ramienia Chakasji, republiki na południu Federacji Rosyjskiej. Walentyna Petrenko została również przewodniczącą komisji ds. polityki społecznej i zdrowia. Wchodzi w skład zarządu ministerstwa pracy i rozwoju. Zanim zrobiła karierę w wielkiej polityce, została odznaczona medalem za odwagę. W 1993 r. Petrenko spełniła kluczową rolę w negocjacjach z terrorystami, którzy wzięli na zakładników uczniów szkoły w Rostowie nad Donem.

Senator jest równieżbardzo  zaangażowana w prokobiece inicjatywy. Wspiera profilaktykę raka piersi oraz udziela się na rzecz pomocy ofiar przemocy domowej. Poza tym do perfekcji opanowała trzy języki obce: angielski, hiszpański i... polski.

Zdjęcie główne: East News

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 grudnia 2018, 12:20

Zobacz także

Nasze propozycje