Poprzedni artykuł: Ewa Chodakowska nie jest już blondynką! Wybrała zaskakujący kolor... Następny artykuł: Takiej Kingi Rusin jeszcze nie widzieliśmy! Czy siwe włosy to dobry po...

Tę modną, odmładzającą fryzurę zrobisz bez użycia... grzebienia!

Fryzury,
,
, tagi: krótkie włosy, modna fryzura
Bardzo dziewczęca i uniwersalna fryzura modna w latach 70. i 80. powraca na ulice, a my nie możemy się napatrzeć, jak pięknie się prezentuje.

Macie problem z codziennym układaniem włosów? Nie dla was długie chwile z suszarką i szczotką do modelowania? No tak, znamy to. Szczególnie jak należymy do śpiochów i każda minuta snu jest na wagę złota:)

Doskonałym rozwiązaniem tego problemu wydaje się więc wycieniowane cięcie do ramion, lub po brodę, najlepiej z grzywką (zarówno na całym czole, jak tą rozchodzącą się na boki). Przypominamy, że grzywkę ostatnio pokochały polskie gwiazdy. Zdecydowała się na nią m.in. Kinga Rusin i Paulina Krupińska. Zobaczcie: Kinga Rusin zmieniła fryzurę! Fani porównują ją do Anny Przybylskiej

Ta fryzura odejmuje nam lat. Mamy wrażenie, że na głowie znajduje się artystyczny nieład i to jest jej siła. Nic się nie stanie, kiedy wstaniemy zbyt późno i nie możemy znaleźć grzebienia. Przy tego typu cięciu wystarczy włosy przecesać i unieść za pomocą dłoni. Nie trzeba nawet ich suszyć suszarką (oczywiście w ciepłe dni). Czy to nie fajna propozycja na wakacje?:) 

W celu uzyskania efektu potarganych włosów warto użyć też kosmetyków, które pomagają w uzyskaniu surferskich fal, np. tych z zawartością soli morskiej, co pogłębia wrażenie dziewczęcego looku. 

Polecamy:  Wygraj profesjonalną sesję do magazynu i bony do Zalando.pl o wartości 500 zł!

Foto: Instagram/Pinterest

Kosmetyki do uzyskania surferskich fal:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lipca 2018, 10:03

Nasze propozycje