Poprzedni artykuł: "Bronde" to najczęściej wyszukiwany kolor włosów w sieci. Wygląda bard... Następny artykuł: Masz dość siana na głowie? Umyj włosy metodą kubeczkową!

Wraca grzywka baby bang! Kilkanaście lat temu wszyscy ją nosili:)

Fryzury,
,
, tagi: Kendall Jenner, grzywka
W Polsce była symbolem stylistki fryzur Jagi Hupało. Teraz pokazuje się w niej Kendall Jenner. Jak wygląda jedna z najsłynniejszych grzywek?
Źródło: Pinterest

Pamiętacie Gwen Stefani w grzywce baby bang? To zdjęcie sprzed wielu lat, ale okazuje się, że trend na krótką, lekko postrzępioną grzywkę wraca. Udowodniła to Kendall Jenner podczas paryskiego Tygodnia Mody, która pojawiła się na jednej z imprez. Kendall Jenner wybrała prześwitującą i bardzo lekką, tiulową kreację, do której założyła bardzo modne w tym sezonie kabaretki. Do tego długi, srebrny naszyjnik i ciemne, duże okulary w czarnych oprawkach. Na jednym ze zdjęć do złudzenia przypominała Audrey Hepburn!

@afinsky: "GRAND BALL @kendalljenner #kendalljenner Paris, January, 2017. photo by #afinsky"

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kendall and Kylie Jenner (@royaljenners)

Naszą uwagę jednak najbardziej zwróciła jej grzywka. Zagraniczne media spekulują, że to jedna z tych sztucznych, doczepianych. Uważamy jednak, że u Kendall Jenner prezentuje się ona naprawdę stylowo. To bardzo krótko ścięte włosy, delikatnie postrzępione i miejscami nierówne. Zwykle cięcie przebiega w połowie czoła i to właśnie nadaje charakteru całej fryzurze!

A w naszej galerii możecie zobaczyć jak prezentuje się baby bang. Może wypróbujecie ją wiosną?

Zdjęcie główne: instagram.com/p/BPqemaMjGlQ

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 czerwca 2018, 19:44

Nasze propozycje