Poprzedni artykuł: To najpiękniejszy odcień blondu, jaki widziałyśmy! Będzie hitem tegoro... Następny artykuł: Tatuaż na... włosach! Jak to możliwe?

W tych fryzurach będziesz wyglądać nawet o kilka lat młodziej!

Fryzury, , tagi: włosy, fryzury damskie
Kurze łapki wokół oczu, pogłębiona dolina łez i bruzdy nosowe… To zmora wielu kobiet, którym pierwsze oznaki starzenia spędzają sen z powiek. Na domiar złego często wybieramy nietrafione koloryzacje włosów… Ale wystarczy sprytne cięcie i natychmiast odejmiesz sobie kilka lat!

Gwiazdy od dawna stosują te triki. Jednak nad nimi czuwa sztab stylistów, którzy dbają o wizerunek i ogólny wygląd. Warto więc czasami zerknąć na zdjęcia z czerwonego dywanu, by zasugerować się upięciami, a także kolorami. Jednak oprócz precyzyjnej pracy nożyczek potrzebujesz jeszcze jednej bardzo ważnej rzeczy.

Zobacz także:Niestraszna im czapka, deszcz i śnieg... Te fryzury przetrwają każdą pogodę!

Chodzi o odświeżanie co jakiś czas fryzury. Regularne nadawanie jej kształtu pomoże Ci uniknąć charakterystycznego „siana”, które szybko powstaje w bardzo niskich i bardzo wysokich temperaturach. A jeżeli nie stosujesz dodatkowo żadnej pielęgnacji możesz być pewna, że po wyjściu od fryzjera i pierwszym umyciu włosów, ten efekt „wow” bardzo szybko zniknie.

Jeżeli jesteś zatem gotowa na drastyczne cięcie i proste w wykonaniu upięcia, zajrzyj do naszej galerii i sprawdź, w jakiej fryzurze będziesz wyglądać młodziej.

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 listopada 2018, 06:36

Nasze propozycje