Poprzedni artykuł: Przydymiona lila – pomysł na koloryzację na lato Następny artykuł: Syrenia korona - nowy trend w dziedzinie akcesoriów do włosów

Gwiazdy, które udowodniły, że grzywka latem to wcale nie taki najgorszy pomysł

Fryzury,
,
, tagi: Selena Gomez, Dakota Johnson, Bella Hadid, Ariana Grande, grzywka latem, Emily Ratajkowski
Chociaż połączenie letnich upałów i grzywki wydaje się niefortunne, w ostatnim czasie na fryzurę z grzywką zdecydowało się kilka gwiazd. Okazało się, że ryzyko przyklejenia się włosów do czoła i utworzenia się niemałego bałaganu na czole jest im niestraszne.

Wiele gwiazd traktuje grzywkę jako rodzaj odskoczni i w mało wygodnej fryzurze na lato chodzą zaledwie przez dzień czy dwa. Każda ich metamorfoza, będąca dziełem stylisty fryzur, staje się jednak na swój sposób sensacją. Tak jest choćby z najnowszą fryzurą Ariany Grande, która rzeczywiście zdecydowała się na cięcie, co możemy zaobserwować na jej oficjalnym koncie na Instagramie. Grzywka – gęsta i idealnie wyprostowana – rzeczywiście jest godna pozazdroszczenia.

Jeśli mimo upałów marzy wam się grzywka, ale obawiacie się, że nie będzie ona wyglądać dość dobrze, przyjrzyjcie się zdjęciom gwiazd, które dowiodły, że wcale nie jest ona takim ryzykownym pomysłem. Aby jak najdłużej cieszyć się dobrym stanem grzywki, pamiętajcie, żeby nie obciążać jej odżywkami do włosów. Latem dobrze jest też zabezpieczyć ją suchym szamponem od spodu – wchłonie on wydzielane przez skórę czoła sebum.

Zobaczcie także:  Cara Delevingne w krótszych włosach. Lepiej czy gorzej?

Foto: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lipca 2018, 17:02

Nasze propozycje