Poprzedni artykuł: Odłóżcie drogie, ozdobne akcesoria do włosów. Nadchodzi era... tatuażu... Następny artykuł: Ekspresowa kuracja na zniszczone włosy za 12 złotych! Przetestowałyśmy...

Odmładza i nie zniszczy włosów... Ten kolor jest hitem nowego sezonu! Spróbujecie?

Fryzury,
,
, tagi: blond włosy
Włosy w kolorze blond to marzenie wielu kobiet. Nieustannie wymienia się je w czołówce trendów i nic nie wskazuje na to, aby miało być inaczej. A teraz coraz częściej decydujemy się na połączenie złota i jasnego brązu. Ten duet gwarantuje naprawdę słodki efekt ;).

A to dzięki temu, że coraz częściej odchodzimy od białych włosów, a co za tym idzie, ostrego rozjaśniania. Również siwe koloryzacje przestają nas powoli interesować. Dają zbyt przerysowany efekt i nie pasują do każdego typu urody. Tak odważny krok wymaga również poświęcenia, a włosy cierpią na tym najbardziej. Teraz na topie jest naturalność. A na tym zyskuje karmelowy blond, którego jesteśmy fankami.

Zobacz także: Suche szampony mają konkurencję! Nadchodzi... sucha pianka!

Wystarczy tylko spojrzeć na to słoneczne rozświetlenie. Efekt naturalnego blasku na włosach nigdy według nas nie wyjdzie z mody. Karmelowy blond to propozycja głównie dla kobiet, które boją się drastycznych zmian i dopiero próbują zaprzyjaźnić się z jakimkolwiek odcieniem blondu. To delikatna koloryzacja, która daje spektakularny efekt. Możesz ją stosować zarówno na całe włosy, jak i na wybrane pasemka, aby dodać fryzurze objętości. To sprawia, że karmelowy blond staje się idealnym rozwiązaniem dla tych z nas, które mają dość cienkie włosy.

W naszej galerii możecie zobaczyć wszystkie wariacje na temat tej koloryzacji. Jesteśmy przekonane o tym, że przypadnie Wam do gustu. A może już ją zastosowałyście? :)

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lipca 2018, 13:51

Nasze propozycje