Poprzedni artykuł: Wielki powrót krepy? Vlogerka użyła jej do farbowania włosów Następny artykuł: Alicia Keys zmieniła fryzurę. Gwiazda jest nie do poznania!

Irytowały ją siwe odrosty. Radykalnie zmieniła fryzurę i... pozbyła się problemu

Fryzury,
,
, tagi: krótkie włosy
Jak zamaskować siwe odrosty? Kerry Grundhoefer postawiła wszystko na jedną kartę i zmieniła się nie do poznania!

Wystarczyło jedno szybkie cięcie i Kerry Grundhoefer pozbyła się nie tylko długich włosów, ale również odrostów. Dzięki temu nie musi już regularnie farbować kosmyków, aby zakryć siwiznę. Zamiast tego, zdecydowała się na krótką, dynamiczną fryzurę, która dodatkowo odjęła jej lat. 

Zakrywanie siwych włosów

Problem siwych włosów dotyczy coraz częściej także młodych kobiet. Zazwyczaj staramy się je zamaskować, farbując kosmyki na wybrany kolor. A 41-letnia Kerry Grundhoefer miała dość tego, że jej długie, farbowane włosy nie wyglądają już tak pięknie jak jeszcze kilka lat temu.

Zobacz także:Poznaj wyniki testu nowości od Botanicals Fresh Care. To prawdziwy HIT!

O pomoc zwróciła się Makeover Guy. To stylista, który specjalizuje się w zmianie stylu kobiet po 40. i 50. roku życia. Tylko zobaczcie, jak Kerry rozpromieniła się, gdy przeszła diametralną metamorfozę. Pięknego looku dopełnił niezwykle kobiecy makijaż.

Metamorfoza włosowa Danuty Stenki

Podobną decyzję podjęła Danuta Stenka. Mimo że aktorka od lat nosiła bardzo krótko obcięte włosy, to jakiś czas temu zdecydowała się na jeszcze bardziej radykalne cięcie. Szpakowaty kolor podkreśla jej urodę i wręcz odejmuje jej lat. Przypomnijmy, że aktorka będzie świętowała 10 października 55. urodziny!

Zdjęcie: Ons.pl

Zakrywanie odrostów

Jeśli nie chcesz zmieniać drastycznie fryzury jak Kerry Grundhoefer czy Danuta Stenka, zawsze możesz sięgnąć po spray, którym skutecznie zamaskujesz odrosty.

Wybierz taki w odcieniu swoich włosów albo zaszalej i postaw na kolor - róż, niebieski, zieleń - te barwy są teraz niezwykle modne!

Jeśli już używałaś jednego z tych spray'ów, sztyftów czy mascary do włosów, zrób sobie zdjęcie i dodaj je do Looków Wizażanek :).

Zdjęcie główne: Screen z YouTube.com/MAKEOVERGUY Minneapolis

Farbujesz włosy? Nie zapomnij dbać o kolor. Z tymi produktami będzie to łatwiejsze:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 marca 2018, 17:08

Nasze propozycje