Poprzedni artykuł: Tym trendem zachwyca się znany fryzjer gwiazd. Ale uważajcie - może zn... Następny artykuł: Nie obcinała włosów przez 20 lat... Zobaczcie, jak wygląda po wizycie...

Nie masz czasu na ułożenie fryzury? Dzięki tym sposobom stylowo zakręcisz włosy w 5 minut!

Fryzury,
,
, tagi: kręcenie włosów
O kręconych włosach marzy wiele kobiet. A teraz są na wyciągnięcie ręki i wcale nie musisz spać w wałkach albo stać godzinę przed lustrem z lokówką, aby je uzyskać. Teraz wystarczy kilka minut!

Kayley Melissa zamieściła na swoim kanale YouTube wideo, w którym krok po kroku tłumaczy, jak w krótkim czasie zafundować sobie kędziory na długich włosach. Demonstruje różne efekty oraz intensywności skrętu włosa. Wykorzystuje w tym celu tylko lokówkę i kosmetyki utrwalające, a także podkreślające efekt.

Zobacz także:Tak przedłużanie zniszczyło jej włosy! Zobaczcie, jak wygląda po wizycie u Dobrego fryzjera

Podpowiedzi Kayley możesz wykorzystać zwłaszcza rano, kiedy spieszysz się do pracy. Jej metody to również idealny pomysł na odświeżenie fryzury, kiedy nie masz ochoty spędzać wielu godzin przed lustrem, szykując się na spotkanie ze znajomymi.

Jeżeli brakuje Ci cierpliwości przy kręceniu włosów na lokówkę, sprawdź te trzy sprytne triki, które znacznie ułatwią układanie fryzury:

Pierwszy sposób pozwala osiągnąć delikatny efekt. Najpierw należy spryskać włosy preparatem zabezpieczającym pasma przed wysoką temperaturą. Następnie trzeba je dokładnie rozczesać, aby równomiernie rozprowadzić produkt, a jednocześnie pozbyć się jego nadmiaru. Później dzielimy włosy na dwie części, a każdą z nich na kolejne dwie. Są to dość grube pasma, ale wszystkie nawijamy po kolei na lokówkę. Czekamy chwilę, a następnie ściągamy je z gorącego wałka, trzymamy na dłoni i powoli puszczamy. Całość przeczesujemy palcami, aby dodać falom objętości. Dla wzmocnienia efektu możemy fryzurę spryskać kosmetykiem z zawartością soli morskiej.

Zobacz także:Puszą ci się włosy i nie możesz sobie z tym poradzić? Wypróbuj strzyżenie "na gorąco"

Drugi sposób jest jeszcze prostszy. Wieczorem zwilżamy włosy zwykłą wodą z atomizera i zaplatamy dobieranego warkocza. Po całej nocy rozpuszczamy splot i spryskujemy kosmyki środkiem zabezpieczającym przed wysoką temperaturą. Następnie niektóre pasma nakręcamy dodatkowo na lokówkę. Całość utrwalamy kosmetykiem, który zawiera sól morską (wgniatamy go we włosy).

Trzeci sposób nie wymaga od nas ani trochę więcej wysiłku. Zabezpieczamy włosy kosmetykiem, które ochroni je przed wysoką temperaturą i związujemy w wysoki kucyk. Dzielimy kitkę na kilka pasemek i każde z nich nawijamy na lokówkę. Rozpuszczamy kosmyki, a następnie ponownie używamy lokówki. Dla utrwalenia efektu pokrywamy dłonie lakierem do włosów i wgniatamy go w pasma. 

Zdjęcie główne: Screen z YouTube.com/Kayley Melissa

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 12:37

Nasze propozycje