Poprzedni artykuł: Po metamorfozie tej dziewczyny jej bliscy nie mogli powstrzymać łez...... Następny artykuł: Co za historia! Mąż codzienne rano układa jej włosy. A to wszystko prz...

Twoje włosy utraciły blask po farbowaniu? Te produkty przywrócą im witalność!

Fryzury,
,
, tagi: farbowanie włosów
Regularne farbowanie włosów wymaga stosowania również odpowiedniej pielęgnacji. W innym wypadku narażamy nasze kosmyki na to, że staną się łamliwe i suche. Czego zatem powinnaś używać?

Dobrego szamponu, ale wręcz obowiązkowo odżywki oraz maski. Te trzy produkty tworzą świetnie działające trio, które zadba o twoje kosmyki między wizytami u stylisty fryzur. Odrost dzięki nim nie zniknie, ale kolor i sama struktura farbowanego włosa na pewno będą prezentować się o niebo lepiej. Pod warunkiem oczywiście, że nie przesadzisz z pielęgnacją. Zarówno jej brak, jak i nadmiar potrafią poważnie zaszkodzić.

Nie zawsze jednak jest tak, że musisz kupować wyłącznie kosmetyki dedykowane koloryzowanym kosmykom. Przed zakupami warto przede wszystkim odrobinę poobserwować włosy, aby dowiedzieć się, czego one tak naprawdę najbardziej potrzebują i na tej podstawie dobrać odpowiednią pielęgnację

Zobacz także:Czy suchy szampon może zaszkodzić włosom?

Kupione przez ciebie produkty powinny domykać łuskę włosa tak, aby stał się on wygładzony oraz odpowiednio nawilżony, niezależnie od tego, na jaki kolor farbujesz włosy. W naszej galerii możesz zobaczyć produkty, które warto przetestować, aby zachować pełny blasku kolor na dłużej.

Zdjęcie główne: Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 czerwca 2018, 15:03

Nasze propozycje