Poprzedni artykuł: RLM poleca! Odżywiają, wzmacniają i nadają blasku. O takich odżywkach... Następny artykuł: Poznaj wyniki testu kosmetyków z nowej linii essence ULTÎME CAVIAR+ HA...

Jak fryzurą zakryć wysokie czoło? Nie tylko grzywka ci w tym pomoże

Fryzury,
,
, tagi: grzywka
Wysokie czoło to dla wielu kobiet powód do wstydu. Usilnie starają się je zakryć prostą grzywką, mimo że istnieją fryzury, które równie skutecznie sobie poradzą z tym kompleksem.

Jeden z zagranicznych stylistów fryzur – George Nortwood – określił pięć typów cięć, które optycznie zmniejszą wysokość czoła. Uwierzcie nam, facet zna się na rzeczy. Nie bez powodu z jego usług fryzjerskich korzystają między innymi Alexa Chung oraz Rosie Huntington-Whiteley.

Sławę przyniosła mu niebywała lekkość w obcinaniu włosów. Specjalizuje się w tworzeniu niedbałych fryzur, które układają się idealnie nawet wtedy, gdy pozwalamy im naturalnie wyschnąć. Nortwood uważa, że jeśli ktoś upiera się przy grzywce, nie ma co tego zdania zmieniać. Wystarczy ją delikatnie odświeżyć, inaczej zaczesać lub wykorzystać inny styl cięcia, aby nadać włosom odpowiedniego kształtu.

Bardzo pożądanym ostatnio "kształtem" grzywki jest ten, który pozwala włosom delikatnie opadać na twarz. Ale stworzenie iluzji nie jest takie proste. Sprawdź w naszej galerii na czym to polega.

Zdjęcie główne: pinterest.com/pin/130534089179894695

Zobacz także: Warkocz w kształcie korony

Polecany film

Grzywka na jeden wieczór


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

30 maja 2017, 09:22

Nasze propozycje