Poprzedni artykuł: Denerwują cię odstające włoski? Sięgnij po... odkurzacz Następny artykuł: Inny kolor włosów w 5 sekund? Wypróbuj ukryte farbowanie!

Jennifer Lopez już tak nie wygląda! Gwiazda ścięła włosy i... jest jeszcze bardziej sexy :)

Fryzury,
,
, tagi: Jennifer Lopez
Jako gwiazda estrady i kina Jennifer Lopez często zaskakuje fanów zmianą wizerunku. Tym razem postawiła na drastyczne cięcie! Czy wyszło jej to na dobre?

J.Lo przez dość długi czas nosiła wyjątkowo długie włosy. Jeszcze na początku marca sięgały one niemalże do pasa! Teraz przyszedł czas na zmianę i gwiazda postanowiła skrócić je aż do ramion. Musimy przyznać, że w nowej fryzurze wygląda niezwykle seksownie! Wokalistka postawiła na klasycznego long boba, który podkreśla jej szczupłe rysy twarzy. Jednocześnie wcale nie musiała rezygnować z obecnego koloru. Nietrudno zauważyć, że od dawna nosi przeciągnięty odrost, co w jej przypadku wygląda niezwykle naturalnie.

Taka koloryzacja polega na tym, że przy skórze głowy pozostawiamy naturalny kolor włosów lub zbliżony do naturalnego. Nanosimy na niego odrobinę jaśniejsze pasemka, a następnie na pozostałej części włosów stosujemy metodę koloryzacji baby lights. To nie tylko optycznie zagęszcza włosy, ale pozwala również uzyskać efekt, jakby włosy zostały muśnięte promieniami słońca. 

Chociaż naszym zdaniem J.Lo jeszcze lepiej prezentuje w serialu "Uwikłana", gdzie gra samotną matkę, która pracuje pod przykrywką dla FBI. Zawsze ma tam kręcone włosy, które w połączeniu z jej latynoską urodą wyglądają obłędnie.

Kiedy gwiazdy zaczynają zmieniać fryzurę to może oznaczać tylko jedno - nadchodzi wiosna! :) Do grona tych, które przeszły już wcale niemałą metamorfozę dołączyła ostatnio Kinga Rusin, która zdradziła nam, że jeszcze nigdy nie farbowała włosów i siwe pasma w ogóle jej nie przeszkadzają. A w nowej fryzurze z grzywką gwiazda TVN wręcz jeszcze bardziej je wyeksponowała.

Niemałą zmianę przeszła również Ewa Chodakowska, która zdecydowała się na kompletną zmianę koloru. Trenerka fitness postanowiła pozbyć się blondu i wybrała koloryzację z odcieniami różu, która znana jest również jako strawberry blonde

A wam w jakiej fryzurze Jennifer Lopez podoba się najbardziej?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 czerwca 2018, 19:43

Nasze propozycje