Poprzedni artykuł: Natalia Kukulska ma naprawdę krótkie włosy! Wygląda jak... chłopak? Następny artykuł: Dziecinne czy stylowe? Twoje ulubione akcesoria do włosów z dzieciństw...

Jessica Alba obcięła włosy! Zdjęcie "przed i po" rozbawiło jej fanów

Fryzury, , tagi: jessica alba, metamorfozy fryzur
Decyzja Jessiki Alby o obcięciu włosów była strzałem w dziesiątkę! W tak krótszych włosach aktorka wygląda o wiele lepiej.

Jessica Alba przez długi czas nie podcinała nawet końcówek. Również będąc w ciąży pozwoliła, aby jej włosy spokojnie sobie rosły. Niestety zmiany hormonalne po porodzie sprawiły, że bardzo długie pasma aktorki nie wyglądały na zbyt zadbane... 

Jessica Alba skróciła drastycznie włosy

Czekoladowe włosy Jessiki Alby zawsze budziły podziw. Na czerwonym dywanie prezentowały się wręcz nieskazitelnie. Od niedawna aktorka nosiła również jaśniejsze pasemka, które dodawały fryzurze aktorki objętości. Jednak po porodzie ich kondycja bardzo się zmieniła... Co oczywiście jest zupełnie normalne.

Zobacz także:Natalia Kukulska bardzo obcięła włosy! Wygląda, jak... chłopak?

Włosy zaczęły się puszyć niemal na całej długości. Patrząc na zdjęcie, mamy wrażenie, że zrobił się z nich ogromny, niezadbany kołtun. Nic dziwnego, że aktorka zdecydowała się na drastyczne skrócenie ich. Jak sama napisała, "to genialne uczucie, kiedy wreszcie można pozbyć się ciążowych włosów". 

Odpowiedzialność za nowy wygląd aktorki ponosi Chad Wood, który współpracuje z takimi gwiazdami, jak Vanessa Hudgens, Mila Kunis, Bella Hadid czy też Bebe Rexa. W dodanej na Instagramie galerii, Jessica Alba pokazała również krótki filmik z samego procesu skracania pasm, który znajduje się na drugiej stronie tejże galerii.

W komentarzach fani aktorki pisali, że włosy nagle odżyły, a grymas na twarzy Alby jest przezabawny. Naszym zdaniem ta zmiana jest zdecydowanie na plus! Przypominamy, że aktorka od 2008 roku jest związania z Cashem Warrenem. Na początku 2018 roku urodziła syna - Hayesa. To już jej trzecie dziecko. Alba ma jeszcze 6-letnią córkę Haven oraz 9-letnią Honor.

Zdjęcie główne: Instagram.com/jessicaalba

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 grudnia 2018, 08:29

Zobacz także

Nasze propozycje