Poprzedni artykuł: To już koniec najmodniejszej dotąd fryzury! Przeczytaj, zanim zdecyduj... Następny artykuł: Ta maska uratuje zniszczone włosy przed drastycznym cięciem!

Tak krótkich włosów Joanna Racewicz jeszcze nie miała! Ta fryzura odjęła jej kilka lat!

Fryzury,
,
, tagi: krótkie włosy
Nowa fryzura Joanny Racewicz wywołała burzę wśród jej fanów. Króciutkie włosy odmłodziły ją o kilka lat, ale czy nie odebrały jej kobiecości? Oceńcie same!

Joanna Racewicz zaskoczyła wszystkich superkrótką fryzurką! Dziennikarka przez lata była kojarzona z charakterystycznym bobem w kolorze blond. Od jakiegoś czasu Racewicz zaczęła sukcesywnie skracać włosy. Pozostawała jednak wierna grzywce zaczesanej na bok. 

Polecamy:  Anna Lewandowska ma nową fryzurę! Zupełnie jak z lat 90.

joanna racewicz

Już kilka miesięcy temu Joanna Racewicz pokazała się w zaskakująco krótkich jak na nią włosach. Zdecydowała się również na zmianę ich koloru na bardziej popielaty. Nikt jednak nie spodziewał się, że w swojej metamorfozie może pójść jeszcze dalej. 

Polecamy:  Nie skleja, nie kruszy się i nadaje ładną teksturę. Idealny lakier do włosów istnieje!

Joanna Racewicz w krótkich włosach

Wydawało się, że dziennikarka nie zdecyduje się na jeszcze większe zmiany w swojej fryzurze, ale wszystkich zaskoczyła. Ostatnio opublikowała na swoim Instagramie kilka materiałów video, na których widzimy ją w salonie fryzjerskim Leszka Czajki, któremu jest wierna od lat. To właśnie on odpowiada za jej metamorfozy włosowe, jednak do tej pory nie pozwalał dziennikarce na aż tak radykalne cięcie, na jakie zdecydowała się wczoraj. 

Krótkie włosy znaczą, nie zawsze znaczyły (...) że ważne i trudne czasy - zdradza Joanna Racewicz w materiale. 

No cóż, widać dziennikarka potrzebowała mocnej zmiany, jednak jej fani mają podzielone zdanie na temat jej metamorfozy. Niektórzy są zachwyceni, a inny twierdzą, że najlepiej wyglądała w uczesaniu sprzed chociażby roku. 

"Pani Joanno wygląda Pani absolutnie obłędnie, świeżo,krótkie włosy Panią odmładzają i dodają uroku!"

"Krótkie też są sexy..tym bardziej, że Pani takie pasują i dodają +100 do kobiecości jeszcze mocniej. Wygląda Pani świetnie.pozdrawiam słonecznie "

"Zbyt krótko, tak męsko...Tylko blond i dłuższe!!! Pozdrawiam".

Przypominamy, że nie jest ona pierwszą gwiazdą, która ostatnio zdecydowała się na tak radykalne cięcie. Niedawno informowaliśmy, że krótką fryzurę zafundowała sobie również Katarzyna Warnke i prezentuje prawie łysą głowę, jednak aktorka zrobiła to dla nowej roli. Wcześniej także miała krótkie włosy, które długością bardzo przypominały najnowszą fryzurę Joanny Racewicz. Której z nich waszym zdaniem bardziej pasuje to cięcie?

A post shared by Kasia Warnke (@kasiawarnke) on

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 września 2018, 05:13

Nasze propozycje