Poprzedni artykuł: Co zrobić, aby farbowane włosy szybko nie płowiały? Fryzjerka Beyonce... Następny artykuł: Krótsza fryzura i... mniej botoksu? Nicole Kidman wygląda młodziej o 1...

Karolina Szostak przesadziła z odrostami na włosach? Zobacz nową fryzurę gwiazdy!

Fryzury,
,
, tagi: Karolina Szostak
Karolina Szostak postawiła na nowy kolor i przedłużony odrost. Słusznie?

Przedłużony odrost był hitem włosowym na sezon wiosna-lato 2017. Okazuje się jednak, że kobiety pokochały ten sposób koloryzacji do tego stopnia, że nawet gwiazdy stawiają na efekt naturalności z przedłużonym odrostem. Tym razem na ten trend skusiła się Karolina Szostak. Czy udało jej się obronić hitową koloryzację?

Karolina Szostak w modnej fryzurze

Nową fryzurę z modnym odrostem Karolina Szostak pokazała na swoim profilu. Do tej pory dziennikarka nosiła chłodny blond z pasemkami. Czesała się głównie z przedziałkiem na środku. Uczesanie było dość zachowawcze, ale pasowało właściwie na każdą okazję. Teraz zdecydowała się na coś o wiele bardziej na czasie.

Szostak postawiła na najmodniejszą koloryzację z przeciągniętym odrostem. Wybrała również nieco cieplejszy odcień blondu niż poprzednim razem. Teraz jest o wiele bardziej złocisty. Również przedłużony odrost wydaje się mieć brązowy, ciepły kolor, a nie niemalże czarny, jak w poprzedniej fryzurze dziennikarki. To dość skuteczny, odmładzający wizualnie zabieg fryzjerski. Ciemne kolory zawsze dodają lat i należy pamiętać o tym, że nie każda z nas będzie w nich dobrze wyglądać. Karolina Szostak zdecydowała się też na przedziałek zaczesany na bok. Jej pofalowane włosy natychmiast zyskały dzięki temu na objętości.

Metamorfoza Karoliny Szostak jak widać cały czas trwa:) Najpierw dziennikarka spektakularnie schudła (aż 20 kg, wow!). Wydała dwie książki o swojej diecie. A teraz jeszcze dopełniła to wszystko zmianą fryzury, którą zajęła się Sylwia Habdas. Czy na lepsze? Naszym zdaniem wybór nowego koloru włosów zdecydowanie wyszedł jej na dobre. Mamy jednak wątpliwości co do przedłużonego odrostu. Odnosimy wrażenie, jakby gradient między blondem, a brązem był niewielki. Przez to wydaje nam się, że odrost za bardzo się odcina

A wy jak myślicie?

Zdjęcie: Instagram; Instagram

Dla kogo przeciągnięty odrost?

Zasada tworzenia fryzury z przeciągniętym odrostem jest dość prosta. Kolor włosów przy skórze głowy powinien być ciemniejszy od tego na dalszej części włosów. 

Zobacz także: Co zrobić, aby farbowane włosy szybko nie płowiały? Fryzjerka Beyonce zdradza prostą sztuczkę

Przedłużony odrost to doskonałe rozwiązanie dla tych z was, które chcą wrócić do naturalnego koloru włosów. Ale wtedy trzeba pamiętać o bardzo ważnym szczególe. Należy zachować te same tony kolorystyczne. Jeżeli naturalny kolor włosów jest zimny, taki też powinien być ten, który nakładasz na pozostałą część włosów. Zasada działa tak samo w przypadku ciepłych tonów.

Zdjęcie główne: Instagram.com/karolinaszostak

Twój blond nieustannie żółknie? Zacznij stosować jeden z tych produktów:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 października 2018, 08:17

Nasze propozycje