Poprzedni artykuł: Ta krótka fryzura była modna 20 lat temu! A teraz kobiety znowu ją pok... Następny artykuł: Trzy sposoby na zniszczone włosy. Żaden z nich nie kosztuje więcej niż...

Karolina Szostak zmieniła kolor włosów! Wybrała najmodniejszy dirty blonde

Fryzury, , tagi: Karolina Szostak
Dopiero co oglosiliśmy, że najmodniejszym kolorem sezonu jest dirty blonde, a już pierwsza gwiazda wypróbowała go na sobie! Zobaczcie Karolinę Szostak w nowej fryzurze!

Karolina Szostak jak widać śledzi trendy i doskonale wie, że jednym z najmodniejszych kolorów włosów w tym sezonie, jest właśnie dirty blonde. To popielaty, nieco wypłukany odcień blondu, który pasuje raczej kobietom o jasnej karnacji. Musimy jednak przyznać, że Karolina Szostak, mimo opalonej skóry, prezentuje się w nim równie dobrze. Nietrudno zauważyć, że fryzjer zrobił jej też pasemka, które delikatnie rozświetlają twarz.

Pobierz Trendbook Wizaz.pl – pierwszy taki w Polsce!

Tak zwany hair contouring jest jednym z tych sposobów farbowania, który gwarantuje optyczne zwiększenie objętości włosów. Podobnie zresztą jak pomalowanie na włosach cienkich pasemek baby lights, które kojarzą się z naturalnie rozjaśnionymi przez słońce kosmykami. Nową fryzurę Szostak wymysliła stylistka Aleksandra Oleczek.

Metamorfoza Karoliny Szostak

Musimy przyznać, że w nowym kolorze gwiazda prezentuje się o niebo lepiej. Dirty blonde dodał jej subtelności. Karolina Szostak zdecydowanie powinna unikać żółtych blondów. Jaką kolejną zmianę szykuje dziennikarka? Najpierw schudla ponad 20 kilo, stosując restrykcyjną dietę, która kosztowała ją wiele wyrzeczeń. Dzięki temu może pochwalić się nieskazitelną figurą! Teraz przyszla kolei na zmianę koloru włosów.

Myślicie, że dirty blonde to dobry wybór?

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 listopada 2018, 22:39

Nasze propozycje