Poprzedni artykuł: Z obrzydliwie żółtych włosów z odrostem zrobiła prawdziwe cudo! Następny artykuł: Tej kobiecie w ciągu czterech miesięcy wypadły prawie wszystkie włosy....

Co za zmiana fryzury! Odmieniona Kasia Cichopek pochwaliła się kolejną metamorfozą

Fryzury,
,
, tagi: kręcone włosy, Kasia Cichopek
Taką Kasię Cichopek uwielbiamy najbardziej. Nadal wygląda niezwykle kobieco, a nowa fryzura dodała jej pazura :).

Żona Marcina Hakiela od zawsze kojarzyła nam się z grubymi, ciemnymi włosami, które układały się w delikatne fale. Jakiś czas temu rozjaśniła delikatnie pasma, co zdecydowanie podkreśliło jej urodę i sprawiło, że wygląda teraz promiennie. A teraz znowu zaskoczyła kolejną zmianą fryzury.

Kasia Cichopek w kręconych włosach

Gwiazda serialu "M jak Miłość" od lat walczyła z wizerunkiem "Pyzy". Taki pseudonim przylgnął do niej niczym łatka, a sama Cichopek przez długi czas nie robiła za wiele, aby to się zmieniło. Kilka miesięcy temu podjęła drastyczne kroki i postanowiła zerwać z wizerunkiem, jak wielu złośliwych jej zarzucało, "nijakiej aktorki"

Zadbała o swoją figurę, zmieniła kolor włosów, zdecydowała się na aparat ortodontyczny, aby poprawić uśmiech. Zatroszczyła się również o garderobę - jej styl bardzo się zmienił. Wprowadziła także spore zmiany w makijażu. Bardzo często można ją zobaczyć z ustami wymalowanymi na czerwono. Już dawno nie spotkałyśmy kobiety, której byłoby tak dobrze w czerwieni.

Krótko mówiąc - jest zupełnie odmieniona! Ale jej ostatnia metamorfoza pokazuje, że aktorka odczuwa chyba lekki niedosyt spowodowany ciągłymi zmianami w wyglądzie :). A ponieważ kobieta zmienną jest i najłatwiej jest odświeżyć wygląd za pomocą nowej fryzury, Cichopek postanowił pokręcić włosy. 

Niektórzy fani nazywają Cichopek polską Catherine Zetą Jones :). Może i w lokach nie jest za bardzo do niej podobna, ale w prostych włosach już zdecydowanie bardziej! Co myślicie o jej metamorfozie?

Zdjęcie: Instagram; Instagram

Zdjęcie główne: Instagram.com/katarzynacichopek

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 października 2018, 18:14

Nasze propozycje