Poprzedni artykuł: Blogerka pokazała, jak maluje włosy na różowo... dwuletniej córce! Fan... Następny artykuł: Kiedy fryzjer zobaczył jej włosy, odmówił strzyżenia. Miał rację?

Księżna Kate zmieniła fryzurę - nigdy nie miała tak krótkich włosów!

Kate Middleton zaskoczyła wszystkich, pojawiając się na turnieju Wimbledon w nowej, krótszej fryzurze!

Kate Middleton zmieniła fryzurę! Księżna uczestniczyła w pierwszym dniu słynnego turnieju tenisowego Wimbledon. Znana ze swojego zamiłowania do tej dyscypliny Kate chętnie rozmawiała ze sportowcami, jednak nie da się ukryć, że uwagę wszystkich zgromadzonych przyciągały jej... skrócone włosy. W takim wydaniu jeszcze jej nie widziałyśmy!

Nowa fryzura księżnej Kate

Choć kolejne stylizacje księżnej Cambridge są cały czas omawiane w mediach (ostatnio pojawiła się w sukience Gucci, do której dobrała dość dyskusyjne buty), jej fryzura przez lata pozostawała niemal bez zmian. Żona Williama przyzwyczaiła nas do sięgających za ramiona, delikatnie podkręcanych na końcówkach włosów, które czasem upinała w kok. 

Najwyraźniej w końcu przyszedł czas na zmiany! Kate zdecydowała się skrócić włosy o dobrych kilka centymetrów - obecnie sięgają jej już tylko do ramion. Cięcie sprawiło, że loki wydają się bardziej sprężyste, zyskały też wyraźniejszy skręt. Delikatnej zmianie uległ też kolor, który został nieco przyciemniony. Efekt? Zachwycający!

Księżna zdecydowała się na elegancką sukienkę w grochy od Dolce & Gabbana. Rękawy 3/4 i spódnica do kolan wydają się idealnym wyborem na tego typu wydarzenie. Nie należy się jednak łudzić - tego dnia tematem numer była przede wszystkim nowa fryzura. Nic dziwnego - za pomocą niewielkich zmian Kate odjęła sobie lat. My jesteśmy zachwycone :)

Co sądzicie o nowej fryzurze księżnej Kate? Udana zmiana?

Zobacz też: Kristen Stewart już tak nie wygląda! Ale czy ten kolor włosów to dobry pomysł?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lipca 2018, 13:51

Nasze propozycje