Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Jakie fryzury miała Edyta Górniak na przestrzeni lat? Następny artykuł: Propozycje z katalogu KWC: szampony głęboko oczyszczające

Kolory włosów, które pasują do każdego odcienia karnacji

Wybrałyście się kiedyś do kolorysty z wybranym kolorem włosów i usłyszałyście, że nie będzie pasował do waszej karnacji? Ja – owszem. Postawiłam wtedy na swoim i później gorzko tego żałowałam. Gdybym tylko wiedziała, które odcienie pasują do każdego typu karnacji...

Nieudana wizyta u fryzjera to jeden z największych koszmarów, kiedy zamarzy nam się wiosenna (choć pora roku chyba nie ma tu większego znaczenia) metamorfoza.

Zobacz:  Jakie fryzury miała Edyta Górniak na przestrzeni lat?

Nieciekawe cięcie, o ile nie jest to skrócenie włosów do uszu, to niestety nie jedyna przeszkoda, jaka może nam stanąć na drodze. Wszak nieraz zdarza się, że wyśniony brąz wygląda jak czerń, a blond wpada w odcień rudości.

Zobacz:  Propozycje z katalogu KWC: mgiełki do włosów z ochroną przeciwsłoneczną

Wiele zależy oczywiście od umiejętności fryzjera, ale za nim oddamy się w jego ręce, warto zdać sobie sprawę, że nie każdy odcień farby będzie nam służyć.
Jeśli planujecie w najbliższym czasie koloryzację i nadal nie wiecie, na jaki odcień się zdecydować, poznajcie cztery najbardziej pochlebne kolory wszech czasów.


Zobacz także

Polecany film

Fryzury komunijne

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 października 2016, 10:10