Poprzedni artykuł: Jakie fryzury miała Edyta Górniak na przestrzeni lat? Następny artykuł: Propozycje z katalogu KWC: szampony głęboko oczyszczające

Kolory włosów, które pasują do każdego odcienia karnacji

Wybrałyście się kiedyś do kolorysty z wybranym kolorem włosów i usłyszałyście, że nie będzie pasował do waszej karnacji? Ja – owszem. Postawiłam wtedy na swoim i później gorzko tego żałowałam. Gdybym tylko wiedziała, które odcienie pasują do każdego typu karnacji...

Nieudana wizyta u fryzjera to jeden z największych koszmarów, kiedy zamarzy nam się wiosenna (choć pora roku chyba nie ma tu większego znaczenia) metamorfoza.

Zobacz:  Jakie fryzury miała Edyta Górniak na przestrzeni lat?

Nieciekawe cięcie, o ile nie jest to skrócenie włosów do uszu, to niestety nie jedyna przeszkoda, jaka może nam stanąć na drodze. Wszak nieraz zdarza się, że wyśniony brąz wygląda jak czerń, a blond wpada w odcień rudości.

Zobacz:  Propozycje z katalogu KWC: mgiełki do włosów z ochroną przeciwsłoneczną

Wiele zależy oczywiście od umiejętności fryzjera, ale za nim oddamy się w jego ręce, warto zdać sobie sprawę, że nie każdy odcień farby będzie nam służyć.
Jeśli planujecie w najbliższym czasie koloryzację i nadal nie wiecie, na jaki odcień się zdecydować, poznajcie cztery najbardziej pochlebne kolory wszech czasów.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lipca 2018, 18:44

Nasze propozycje