Poprzedni artykuł: Gigi Hadid jest nie do poznania! Czy ta superkrótka fryzura pasuje do... Następny artykuł: 'Pytanie na Śniadanie' znowu to zrobiło! Tym razem wszystkich zaskoczo...

Neonowe włosy na lato. Tego trendu po prostu nie możesz przegapić!

Fryzury,
,
, tagi: farbowanie włosów
Neonowe włosy to nie żaden żart, a najmodniejsza koloryzacja na lato 2017. Jak wyglądają?

Myślałyśmy, że na włosach widziałyśmy już wszystkie możliwe koloryzacje... Od sunset ombre, przez salmon sushi, a na włosach zmieniających kolor pod wpływem ciepła skończywszy. Tym razem jednak to neon peach hair skradły nie tylko naszą uwagę, ale również serca! 

Neonowo-brzoskwiniowa koloryzacja włosów

To chyba najbardziej jaskrawa koloryzacja, jaką do tej pory widziałyśmy. Na pomysł stworzenia takiego koloru na włosach wpadła stylistka Jessica Jewel. To włosowy geniusz z Los Angeles! Ale jak w ogóle udało jej się stworzyć neonową farbę do włosów?

Eksperyment przeprowadziła na klientce, która nigdy wcześniej nie farbowała włosów. Pokryła je platynowym blondem, a nastęnie wymieszała ze sobą dwa odcienie farb z serii Pulp Riot's Neon Electric. Wybrała cztery części jaskrawego różu (Candy) oraz jedną część jaskrawego pomarańczu (Lava). Po nałożeniu fabry, odczekaniu pewnego czasu i zmyciu produktów chłodną wodą uzyskała taki efekt:

Fryzury na lato 2017

W tym roku fryzury na lato elektryzują nas ferią barw. Styliści prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych koloryzacji, które mają zaskakiwać nie tylko odcieniem, ale również samą techniką farbowania. W tym drugim przypadku zdecydowanie pozostajemy fankami płynnego przejścia ombre. Widziałyście już efekt smoked peach? To prawdziwe dzieło sztuki!

A jeśli koloryzowanie całych włosów w neonowym odcieniu to dla ciebie za dużo, postaw na ukryte farbowanie lub nieco jaśniejszą wersję neon peach, czyli blorange. Nie zapomnij zajrzeć do naszej galerii - znajdziesz tam kilka włosowych inspiracje, któe być może przekonają cię do zafarbowania włosów na prawdziwie odblaskowy kolor.

Zachęcamy was także do dzielenia się swoimi fryzurami w "Lookach Wizażanek" w KWC

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lipca 2018, 14:25

Nasze propozycje