Poprzedni artykuł: Taylor Swift jest nie do poznania! W takich włosach jeszcze jej nie wi... Następny artykuł: To najmodniejsza koloryzacja włosów tych wakacji - pod warunkiem, że s...

Kristen Stewart już tak nie wygląda! Ale czy ten kolor włosów to dobry pomysł? Mamy wątpliwości...

Fryzury,
,
, tagi: krótka fryzura, Kristen Stewart
Kristen Stewart znowu zmieniła fryzurę. I kiedy myślałyśmy, że już nic innego nie uda się wymyślić na tak krótkich włosach, okazało się, że aktorka znów nas zaskoczyła.

Dopiero co pisałyśmy o tym, że włosy frosted tips przeżywają renesans, a mężczyźni znowu zaczynają się czesać w ten sposób. A tu nagle Kristen Stewart postanowiła zrobić sobie identyczną fryzurę! Jak w niej wygląda?

Kriste Stewart i włosy frosted tips

W latach 90. nierozerwalnie połączeni z fryzurą frosted tips byli między innymi A.J. McLean, Mark McGrath, Ashley Parker Ange, a później również Danzel. Wersja z 2017 roku jest jednak o wiele bardziej... dziwna. 

Nazwa tej fryzury wzięła się oczywiście od tego, jak wyglądają włosy. Pieczołowicie ułożone kolce są rozjaśnione do tego stopnia, że przypominają zamrożone sople lodu. O ile u mężczyzn ten efekt nie wygląda jeszcze tak dramatycznie, o tyle u kobiety nie prezentuje się zbyt korzystnie. Przykładem może być Kristen Stewart, która i tak w ostatnim czasie bardzo zaszalała z fryzurą

Kiedy zobaczyłyśmy ją w krótkich blond włosach, byłyśmy bardzo zaskoczone. Ale ta zmiana wywołała w nas bardzo pozytywne emocje. Jej rockowy styl pasował do chłopięcej fryzury. Ale czy ta ostatnia koloryzacja to dobry pomysł? 

Zdjęcie: REX/Shutterstock/East News; Splash News/East News

Naszym zdaniem Kristen Stewart zdecydowanie lepiej wygląda bez rozjaśnionych końcówek. W tej fryzurze trudno nam nawet rozpoznać tę młodą aktorkę. A wy co myślicie o jej metamorfozie?

A jak aktorka wyglądała jeszcze kilka lat temu? Oto Kristen Stewart w 2007 roku, w 2011 roku, w 2015 roku i 2017 roku:

Zdjęcia: East News; Pete Mariner; InstagramInstagram

Zdjęcie główne: Instgram 

Masz blond włosy? Pamiętaj o neutralizowaniu żółtych i pomarańczowych odcieni:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 czerwca 2018, 22:49

Nasze propozycje