Poprzedni artykuł: Nosi włosy na chłopaka, więc chciała obciąć je w salonie dla mężczyzn.... Następny artykuł: Kim Kardashian przefarbowała włosy i wygląda jak nastolatka. Tym razem...

Basia Kurdej-Szatan jest nie do poznania w nowej fryzurze! Fani: 'Bardzo cię postarza... Co najmniej 10 lat więcej'

Fryzury, , tagi: Barbara Kurdej-Szatan
Basia Kurdej-Szatan zmieniła fryzurę i natychmiast wywołała burzę w komentarzach. Naprawdę wygląda aż tak źle, jak piszą fani?

Rzadko się zdarza, aby Basia Kurdej-Szatan eksperymentowała z wyglądem. O wiele częściej natomiast zachwyca kreacjami - tak jak chociażby ostatnio na rozdaniu Telekamer, gdzie dosłownie błyszczała w białej długiej sukni. Tym razem jednak wszyscy komentują nową fryzurę gwiazdy. Musimy przyznać, że takiej metamorfozy się nie spodziewałyśmy... Tak gwiazda wyglądała jeszcze do niedawna:

Basia Kurdej-Szatan w nowej fryzurze

Basia Kurdej-Szatan to jedna z najbardziej pozytywnych i rozpoznawalnych gwiazd polskiego show-biznesu. Drobna, wesoła blondynka niemal natychmiast zaskarbiła sobie sympatię ludzi niedługo po tym, jak zaczęła występować w reklamie sieci telefonicznej. Można powiedzieć, że od tego wszystko się zaczęło. Niedługo później dołączyła do obsady serialu "M jak Miłość". I tak jej kariera zaczęła nabierać tempa.

Zobacz także:Szokujące wyznanie Kurdej-Szatan. Przez chorobę nie może mieć drugiego dziecka!

Gwiazda trzyma się z daleka od skandali i bardzo dba o prywatność. Nic dziwnego, że na jej temat nie pojawiają się żadne kontrowersyjne newsy. Tym razem jednak udało jej się wywołać spore zamieszanie. A to wszystko przez nową fryzurę. Przez wiele lat nie zmieniła ani koloru, ani długości pasm, ani też sposobu zaczesywania ich. Aż do teraz. Blond włosy z przedziałkiem na środku głowy to już przeszłość!

Musimy przyznać, że poprzednie uczesanie bardzo do Basi pasowało. Ale jak wiadomo, kobieta zmienną jest :). Teraz postanowiła zrobić sobie... grzywkę!

Fani nie kryli zdziwienia. Byli zaskoczeni zmianą fryzury i natychmiast zaczęli komentować nowe zdjęcie Basi Kurdej-Szatan. Posypało się niestety mnóstwo negatywnych opinii na temat metamorfozy serialowej Joanny Tarkowskiej. Co pisali?

- Zdecydowanie nie, ta fryzura dodała jakieć 10 lat, strasznie postarza, lepiej bez.

- Pani Basiu, Pani jest piękną kobietą, skąd pomysł na grzywkę? Postarzyła Panią o 10 lat... Nie nie nie. I ten kolor też nie.

- Ładnemu we wszystkim ładnie, ale... 20 lat wiecej.

- Haha ciekawa zmiana ale nie jest to fryzura dla Ciebie, można nawet powiedzieć, że Cię postarza.

To tylko część tak szczerych komentarzy. Naszym zdaniem Basia niestety nie wygląda zbyt korzystnie w grzywce. Poza tym włosy układają się na tyle dziwnie i różnią się nieco od pozostałych na tyle, że na początku myślałyśmy, że to może peruka. I nie tylko my to zauważyłyśmy - fani w komentarzach również pisali, że to pewnie tymczasowa metamorfoza za pomocą doczepów. I... wcale się nie pomylili (uf!) :).

Zobacz także:Schudła czy to zasługa sukienki? Kurdej-Szatan wygląda olśniewająco!

Kurdej-Szatan opublikowała niedługo później kolejne zdjęcie, tym razem sprzed siedmiu lat. Tym razem grzywka była jak najbardziej prawdziwa. Gwiazda napisała, że "poprzednie zdjęcie to była peruka, ale kiedyś nosiła grzywkę, którą zresztą sama sobie podcinała". Jak wtedy wyglądała?

Mamy nadzieję, że Basia Kurdej-Szatan pozostanie przy swoich pięknych blond włosach jeszcze bardzo długo :).

Zdjęcie główne: Instagram.com/kurdejszatan

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 grudnia 2018, 12:12

Zobacz także

Nasze propozycje