Poprzedni artykuł: Te koloryzacje sprawią, że kobiety stają się bardziej szczęśliwe. To p... Następny artykuł: Włosy jak kawa? Zjawiskowe frappuccino hair pokochały kobiety na całym...

Poród tuż, tuż, a Ania Lewandowska... eksperymentuje z fryzurą

Fryzury,
,
, tagi: Anna Lewandowska, warkocz
Zobaczcie nową fryzurę Anni Lewandowskiej! Wygląda przepięknie :)

Pobierz Trendbook Wizaz.pl – pierwszy taki w Polsce!

Zwykle Ania Lewandowska nie eksperymentuje za bardzo z fryzurą. Rzadko farbuje włosy, nie wykorzystuje wymyślnych upięć i zdecydowanie stawia na naturalność.

Zdjęcia: Instagram; Instagram; Instagram

Najczęściej można ją zobaczyć w wyprostowanych włosach lub związanych w kucyk. Teraz jednak trenerka zaszalała i musimy przyznać, że wygląda wręcz zjawiskowo!

Anna Lewandowska w grubym warkoczu

Do tej pory trudno było nam to zauważyć, ale na tym zdjęciu widać, że trenerka ma na włosach rozprowadzone charakterystyczne baby lights, które rozświetlają jej fryzurę. Kiedy na kosmyki pada światło dziennie, zaczynaj pięknie połyskiwać. Efekt wygląda bardzo naturalnie, jakby to słońce rozjaśniło wybrane pasma.

Zobacz także: Jak wygląda weekend u Lewandowskich? Gry, zabawy, restauracja i...

Ta koloryzacja prezentuje się idealnie w związanych w kucyk włosach lub... takim, jak ma Ania Lewandowskagrubym, dobieranym warkoczu. Celowo rozluźniono w nim splot i powyciągano niektóre pasma. To pozwoliło stworzyć efekt superobjętości i w ten sposób z eleganckiej fryzury powstała nieco bardziej nonszalancka, wręcz sportowa. Odtworzenie takiego uczesania wcale nie jest trudne. Każda z nas może stworzyć podobną!

Wystarczy zapleść tradycyjnego, dobieranego warkocza, a następnie rozluźnić splot. Możesz to zrobić wyciągając pasma palcami lub wspomóc się grzebieniem z igłą.

Ania Lewandowska ogłasza... radosną nowinę

Już 25 maja premierę będzie miała najnowsza książka Ani Lewandowskiej. Owocem kilkumiesięcznej pracy będzie książka „Healthy Mama – poradnik zdrowej mamy”. Jak sama napisała, pomysł pojawił się po wizycie w gabinecie lekarskim.

Zobacz także:Anna Lewandowska kompletuje wyprawkę dla dziecka! Czy kolor bucików zdradza płeć?

Lekarz prowadzący ciążę gwiazdy na jednej z pierwszych wizyt ocenił wyniki badań i powiedział, że ona to po prostu musi gdzieś opisać. Był pod wrażeniem jej zaangażowania, jakie wkłada w zdrowy tryb życia, dietę i świadomy trening.

Książkę pisałam przez cały okres ciąży. Znalazły się w niej porady dotyczące diety, aktywności fizycznej oraz opieki medycznej przed, w trakcie i po ciąży. Dodatkowo spisałam parę słów dotyczących równie ważnej w tym okresie równowagi psychicznej - napisała na swojej stronie internetowej Anna Lewandowska.

My już nie możemy doczekać się premiery! Przyszłej mamie gratulujemy kolejnego sukcesu :).

Zdjęcie główne: Instagram

Jeśli chcesz, aby taki warkocz przetrwał cały dzień, koniecznie utrwal go jednym z tych lakierów:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lipca 2018, 01:47

Nasze propozycje