Poprzedni artykuł: Suche i zniszczone włosy z tą maską nie mają szans! Następny artykuł: Masz dość żółtych włosów? Wypróbuj ten produkt za kilka złotych!

Magda Gessler w... rudych włosach na zdjęciach z młodości. Powiedzielibyście, że to ta sama osoba?

Fryzury, , tagi: metamorfozy gwiazd, Magda Gessler
Nigdy nie sądziłyśmy, że Magda Gessler mogła nosić inny kolor włosów niż blond. Jak wygląda w rudych lokach?

Zaskoczeniem było dla nas zdjęcie Magdy Gessler w prostych włosach. W tamtym momencie myślałyśmy, że nic bardziej nas nie zszokuje. Ale okazuje się, że restauratorka przeszła więcej metamorfoz włosowych.

Magda Gessler w rudych włosach

Tak, dobrze widzicie - w sieci znalazło się zdjęcie, na którym Magda Gessler pozuje w rudych lokach. Przez chwilę zastanawiałyśmy się, czy to aby na pewno nie jest fotomontaż. Jednak po chwili namysłu doszłyśmy do wniosku, że raczej nie ma takiej możliwości

Metamorfoza jest dość spektakularna. Wystarczy spojrzeć na samą strukturę włosów Gessler. Nie miały takiego pięknego skrętu jak teraz. O wiele bardziej puszyły się i falowały niż układały w kędziory. Biorąc pod uwagę to, w jaki sposób restauratorka jest ubrana oraz jaki nosi makijaż, możemy wnioskować, że fotografia pochodzi z lat 80. lub 90.

Magda Gessler regularnie pojawia się w polskich mediach. Fani tłumnie reagują na zdjęcia, które dodaje na Instagram. Nie da się ukryć, że social media to dobry przyjaciel restauratorki. Chętnie wdaje się w dyskusje z komentującymi. Niedawno pozowała przy choince i natychmiast pojawiły się głosy o tym, że jej sylwetka bardzo się zmieniła. Ale to zdjęcie w rudych włosach zrobiło na nas piorunujące wrażenie.

W którym kolorze wygląda waszym zdaniem lepiej? :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/magdagessler_official

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

10 grudnia 2018, 11:32

Zobacz także

Nasze propozycje