Poprzedni artykuł: Włosy w kolorze lodów waniliowych? To nasz wybór numer jeden na lato Następny artykuł: Chcesz delikatnie zmienić fryzurę? Postaw na szampański blond. Nie mus...

Magda Lamparska zmieniła kolor włosów. Pasuje jej?

Fryzury,
,
, tagi: brązowe włosy
Magda Lamparska przefarbowała włosy na bardzo popularny kolor. Będziesz zaskoczona tym, jak dobrze Ty również możesz w nim wyglądać :).

Kiedyś była blondynką, później zakochała się w miedzi, a teraz dla nowego koloru włosów zrezygnowała z supermodnego ombre. Magdalena Lamparska postawiła na subtelną, ale widoczną zmianę koloru włosów. Zdecydowała się na jednolity kolor, który delikatnie podkreślił jej urodę. A w dodatku w połączeniu z fryzurą, którą wybrała na premierę filmu "Volta", prezentowała się niezwykle dziewczęco.

Nowy kolor włosów Magdy Lamparskiej

Zacznijmy od tego, że Magda Lamparska od dłuższego czasu zapuszczała grzywkę. Jeszcze do niedawna była ona dość krótka i przypominała taką, którą nosiła Brigitte Bardot - francuska modelka. Zresztą bardot bang nadal cieszy się sporym zainteresowaniem, ale aktorka postawiła na jej nieco dłuższą wersję. Naszym zdaniem bardzo do niej pasuje. Jest to jednak cięcie, na które trzeba uważać. 

Jeśli masz okrągłą twarz, a Twoje policzki zwracają na siebie uwagę, powinnaś zastanowić się nad zupełnie inną grzywką. Może ci się wydawać, że te delikatnie opadające na twarz cienkie pasma włosów zakryją policzki. W rzeczywistości zamiast je schować, dodatkowo uwypuklisz, przez co będziesz wydawać się pulchniejsza.

Ale jeżeli masz twarz w kształcie serca lub kwadratu możesz sobie spokojnie pozwolić na taką grzywkę. Złagodzi ostre rysy i przywróci buzi odpowiednie proporcje. A przez to optycznie odejmiesz sobie kilogramów.

Zwróć jeszcze uwagę na kolor włosów Lamparskiej. Na przestrzeni kilku lat przeprowadziła parę włosowych eksperymentów. Najbardziej drastyczną zmianą było przejście z blondu na brąz. A teraz aktorka postawiła na jednolite farbowanie w odcieniu mlecznej czekolady. My dodałybyśmy do tego refleksy w stylu baby lights, ale połączenie takiego brązu w balayage'u mogłoby dać równie ciekawy efekt. 

W jakim kolorze włosów waszym zdaniem Magda Lamparska wygląda lepiej? Pierwsze trzy zdjęcia od lewej to fryzury z 2017 roku. W tym czasie nastąpiły najbardziej drastyczne zmiany. Wcześniej aktorka niewiele eksperymentowała zarówno z samym cięciem jak i kolorem. Blond kosmyki natomiast po raz ostatni miała w 2015 roku i to możecie zobaczyć na pierwszym zdjęciu od prawej strony. 

zdjęcia: ONS

Farbujesz włosy na brązowo? Tymi produktami wzmocnisz kolor:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 12:33

Nasze propozycje