Poprzedni artykuł: Marcelina Zawadzka już nie jest blondynką! Po długich włosach też nie... Następny artykuł: Znudziło ci się tradycyjne ombre? Wypróbuj koloryzację color melting!

Metamorfoza Małgorzaty Kożuchowskiej! Już nie jest blondynką?

Fryzury,
,
, tagi: fryzury gwiazd, farbowanie włosów, małgorzata kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska przeszła niesamowitą metamorfozę. Wygląda zdecydowanie bardziej... dojrzale! Tylko zobaczcie te zdjęcia.

Małgorzata Kożuchowska zmieniła fryzurę? Aktorka od jakiegoś czasu jest wierna swoim krótkim blond włosom, które często zaczesuje ku górze nadając swojemu wizerunkowi rockowego pazura. 

Polecamy:  Domowa odżywka, która sprawi, że na twoich włosach zagoszczą piękne fale:)

Nowa fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym ma... długie, czarne włosy! Na dodatek wygląda, jakby miała co najmniej kilka lat więcej niż w rzeczywistości. Okazuje się, że ta spektakularna metamorfoza, która oszpeciła gwiazdę, była celowym zabiegiem specjalnie na potrzeby roli w spektaklu Teatru Telewizji "Wojna, moja miłość". 

Polecamy:  Żegnamy fale. powraca wielki trend fryzurowy z lat 60-tych!

Jak fani zaregowali na tę zmianę? Niektórzy porównywali aktorkę do Krystyny Jandy, inni w ogóle nie poznali Małgorzaty Kożuchowskiej na zdjęciu, które umieściła. Zobaczcie metamorfozę gwiazdy. Jak wam się podoba? Czy bez trudu rozpoznajecie aktorkę?

Jednak nie musicie się obawiać. Małgorzata Kożuchowska na co dzień nadal jest piękną, młodo wyglądającą blondynką:-) Potwierdzają to chociażby najnowsze zdjęcia na Instagramie, na których prezentuje się z serialową rodzinką. 

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 czerwca 2018, 02:36

Nasze propozycje